16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jest to papier toaletowy zatwierdzony i rekomendowany przez PROFECO, ma poczwórne arkusze!  – Naucz mnie nauki

Jest to papier toaletowy zatwierdzony i rekomendowany przez PROFECO, ma poczwórne arkusze! – Naucz mnie nauki

Czystość jest jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zarówno w otaczającym nas środowisku, ale przede wszystkim w naszej osobie, ponieważ poziom czystości, którym się cieszymy, określa naszą tożsamość jako osoby, a także chroni nas przed niektórymi mikroorganizmami, które mogą powodować problemy.Zdrowe.

Utrzymywanie czystości jest bardzo ważne, mówi innym o nas samych, a także chroni przed niektórymi bakteriami, wirusami i innymi mikroorganizmami, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie.

Z tego powodu na rynku dostępna jest ogromna ilość środków higieny osobistej oraz bardzo szeroka gama marek i produktów tworzonych z różnych składników i stosowanych w różnych sytuacjach. Te produkty, które w większości przypadków składają się z chemii i innych substancji, muszą mieć pewność, który z nich jest najlepszy spośród całej konkurencji, aby uzyskać doskonały efekt i zadbać o nasz organizm.

Jednym z najczęściej stosowanych środków higieny osobistej na świecie jest papier toaletowy i na nim skupimy się w tej notatce.

Papier toaletowy wytwarzany jest najczęściej z pulpy celulozowej, którą ekstrahuje się z drewna drzewnego, choć w ostatnich latach zaczęto zastanawiać się nad pomysłem wytworzenia tego produktu na bazie bawełny i konopi – wynika z informacji z Profesjonalny klimat.

W samym Meksyku, liczącym ponad 120 milionów mieszkańców, rocznie zużywa się co najmniej 200 milionów kilometrów papieru toaletowego; Wymaga to co najmniej 1,4 miliona drzew. Badania wskazują nawet, że przeciętny człowiek zużywa 17 rolek rocznie, czyli średnio 1282 rolek przez całe życie, co równa się 117 milionom kilometrów papieru toaletowego.Takie informacje wynikają z badania przeprowadzonego przez firmę zajmującą się analizą danych. Link do raportu.

Według tych danych zużycie papieru toaletowego jest imponujące, będąc jednym z krajów, które najczęściej korzystają z tego produktu. Dlatego najlepiej byłoby wiedzieć, który papier toaletowy jest najskuteczniejszy.

READ  Cena dolara dzisiaj, środa, peso zaczyna się od kilku zmian

Dla tego, Federalna Agencja Ochrony Konsumentów, znana również jako PROFECO, pracowała nad odkryciem najlepszego papieru toaletowego na rynku. Należy zaznaczyć, że celem PROFECO jest analiza produktów znajdujących się na rynku, aby dostarczyć konsumentom ważnych informacji, zarówno dla ich korzyści, jak i relacji sprzedawca-konsument.

Aby znaleźć odpowiedź na zagadkę dotyczącą papieru toaletowego, PROFECO przeprowadziło badanie rynku, w którym przeanalizowało standardy jakościowe niektórych marek papieru toaletowego, aby dowiedzieć się, które z nich są wygodniejsze w użyciu, i opublikowało swoje wyniki w magazynie Magazyn konsumencki.

Wyniki tego badania były bardzo ciekawe, jednak wśród ostatecznych decyzji podjętych przez PROFECO tym, co najbardziej uwydatniło się, był wybór najlepszego na rynku czterowarstwowego papieru toaletowego, a tutaj zdradzimy, który to jest.

Z artykułu w Consumer Magazine wynika, że ​​badaniem objęto łącznie 23 modele papierów toaletowych 14 różnych marek, z czego 19 modeli dwupapierowych, 3 potrójnie papierowych i 1 poczwórny papier toaletowy. wybrany. Oceniony. .

Aby uzyskać opublikowane wyniki, PROFECO oceniło dla każdego modelu wzór, zapach, kolor, rozmiar, środek chroniący skórę, rozpad, wagę, zawartość netto oraz odporność na suchość i wilgoć.

Bez zbędnych ceregieli, najlepszym quadkopterem, według badań PROFECO, jest Regio Just-1, który w testach przeprowadzonych przez Prokuraturę uzyskał ocenę doskonałą. Ich koszt może się różnić w zależności od supermarketu lub sklepu, w którym je kupujesz, ale mniej więcej opakowanie 6 rolek kosztuje około 80–90 peso.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.