3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Costco uzupełnia wyświetlacz TCL sztuczną inteligencją, realistyczną jasnością i sterowaniem głosowym

Costco uzupełnia wyświetlacz TCL sztuczną inteligencją, realistyczną jasnością i sterowaniem głosowym

Wpisałem Styl życia On

Costco pokonuje wyświetlacz TCL pod względem sztucznej inteligencji, realistycznej jasności i sterowania głosowego. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? To właśnie warto wiedzieć o tym urządzeniu.

Skoro mowa o hurtowni, pisaliśmy o tym niedawno Costco przecenia 70-calowy monitor do gier Hisense 4K.

Ale jeśli tym razem szukasz okazji o mniejszym rozmiarze i bardzo rozsądnej cenie, możesz postawić na tę alternatywę, która jest obecnie objęta zniżką.

Euforia wokół telewizorów wielkoekranowych wzrosła tak, że coraz mniej osób interesuje się telewizorami 32- lub 43-calowymi; Obecnie większość oczekuje wrażeń typu „kino domowe”.

Z tego powodu monitory o przekątnej 55 cali i większej stały się królami rynku technologii rozrywkowych. Jeśli więc i Ciebie fascynują tego typu urządzenia, warto dać temu telewizorowi szansę.

Jaki wyświetlacz TCL AI sprzedaje Costco?

Costco pokonuje wyświetlacze TCL pod względem sztucznej inteligencji, realistycznej jasności i sterowania głosowego; To model z serii R646 z technologią Google TV.

Pierwotna cena tego urządzenia to 14 399 funtów, ale obecnie w sklepie obowiązuje specjalna zniżka, więc ostateczna cena to 9999 funtów.

Ostatecznie zaoszczędź 4400 peso na tym produkcie, który użytkownicy ocenili jako doskonały i o bardzo dobrych właściwościach. Warto skorzystać, bo ta cena będzie obowiązywać od 16 do 23 listopada.

Na razie powinieneś sprawdzić bezpośrednio na stronie podczas dokonywania zakupu, czy możesz uzyskać dostęp do dowolnego rodzaju dodatkowego rabatu.

Jakie cechy posiada ekran TCL R646?

„Ciesz się w pełni grami, filmami i treściami przesyłanymi strumieniowo dzięki rozdzielczości 4K UHD ulepszonej przez MINILED, która zapewnia gamę jaśniejszych i dokładniejszych kolorów niż kiedykolwiek wcześniej” – czytamy w szczegółach marki.

Wśród jego funkcji:

  • Posiada technologię Dolby Vision i pełny zakres lokalnego przyciemniania dla maksymalnej szczegółowości obrazu
  • Dźwięk Dolby Atmos
  • Zintegrowana sztuczna inteligencja AI IN Możesz sterować swoim inteligentnym telewizorem za pomocą głosu
  • Technologia sterowania głosowego bez użycia rąk
READ  Tak będą wyglądać nowe barwy prezydenckiego samolotu w USA.

Teraz, kiedy to wiem Costco uzupełnia wyświetlacz TCL sztuczną inteligencją, realistyczną jasnością i sterowaniem głosowym; Czy kupisz to urządzenie?

Śledź konto Formula Radio na Twitterze!