25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według najbardziej wiarygodnego przeciekacza w sadze, Pokémony generacji 10 będą miały już rok premiery

Według najbardziej wiarygodnego przeciekacza w sadze, Pokémony generacji 10 będą miały już rok premiery

Riddler Khu daje pierwszą wskazówkę, że Pokémon Generacji X przybył i stanie się to w bardzo szczególnym momencie dla serii

pomimo Legendy Pokemon ZA Przyciąga całe światło uwagi w związku z rychłymi premierami serii Pokémon, Shadow of Generacja x Robi się coraz dłużej i dłużej. Projekt, który ma zostać zrealizowany w 2025 r. i którego okno lądowania może być dłuższe niż oczekiwano, może być prekursorem Prawdziwa rewolucja, która nastąpi na Nintendo Switch 2, nowa konsola dla Big N, na której będą już opracowywane aż trzy różne projekty Pokemon. Jednym z nich będzie Pokolenie X Być może wyciekł już rok premiery.

Po raz kolejny musisz udać się do najbardziej niezawodnego przeciekacza w całej serii Pokémon, Zagadka KhoKtóry wspomina, że ​​każdy, kto czeka na przyjście dziesiątego pokolenia, musi Skup się na 30. rocznicy sagi, która będzie miała miejsce w przyszłym roku 2026Wygląda więc na to, że opracowana przez Game Freak nowa generacja trafi na rynki w przyszłym roku Bardzo wyjątkowy moment dla franczyzy. Oczywiście to nic więcej Wspólny Teraz musimy to tak traktować do czasu ujawnienia planów sagi, chociaż Kho jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł w tym zakresie.

Jeśli te informacje się potwierdzą, dziesiąta generacja Pokémonów będzie gotowa na Nintendo Switch 2 już dobrze ugruntowanej na rynku i będzie produkowana Cztery lata po przybyciu dziewiątego pokoleniaDodanie roku różnicy pomiędzy tym, co zwykle dzieje się w ostatnich latach.

Generacja X Pokémon ma być rewolucją dla serii

Na razie Nie są znane nawet najdrobniejsze szczegóły na temat tego, co Game Freak może rozwinąć w związku z dziesiątą generacją Pokémon, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z najbardziej wyjątkowych gier w historii. Biorąc pod uwagę, że wszystko wydarzy się w bardzo ważnych dla franczyzy momentach: Generacja nr 10 i 30-lecie Z licencji, Japońskie studio prawdopodobnie szykuje się na rewolucję Aby wprowadzić nową erę, która definiuje przyszłość Pokemonów.

READ  Jak pisać kolorowe wiadomości na WhatsApp? Poznaj ostateczną sztuczkę — naucz mnie o nauce

Niestety, Jest jeszcze wiele do poznaniadlatego będziemy musieli bardzo uważnie śledzić wszystkie wiadomości dotyczące sagi, które zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Możesz śledzić Litery alfabetu W Facebook, WhatsApp Również Twitterze (X) Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi gier wideo.