3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kroki, aby aktywować przycisk sztucznej inteligencji w WhatsApp |  Zabawa sportowa

Kroki, aby aktywować przycisk sztucznej inteligencji w WhatsApp | Zabawa sportowa

Aplikacja priorytetowo traktuje rozwój funkcjonalności przy użyciu sztucznej inteligencji, dlatego właśnie zintegrowała przycisk Meta AI z głównym interfejsem swojej platformy.

Nadeszło to, na co wielu czekało. Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, kilka miesięcy temu zaprezentował swoje pierwsze narzędzie sztucznej inteligencji o nazwie Meta AI, które właśnie zostało zintegrowane z… WhatsApp Aby korzystać z tego asystenta konwersacyjnego, nie musisz pobierać dodatkowych aplikacji.

Meta AI będzie także aplikacją, z której będzie można korzystać samodzielnie, aczkolwiek głównym zamysłem jest dodawanie jej wraz z aktualizacjami na wszystkich portalach społecznościowych Facebooka. Dlaczego to? Ma podobny proces do Chat GPT, w rzeczywistości będzie jego bezpośrednim konkurentem; obok, Umożliwi tworzenie plakatów, obrazów, wyszukiwanie informacji, zadawanie pytań itp., oczywiście z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Patrzeć: To jest numer Pi Assistant w WhatsApp

Nowość to jest to Wiadomo już, gdzie zlokalizować skrót Meta AI w WhatsApp Messenger, przycisk, którego nauczymy Cię, jak włączyć z Depor poniżej. Należy wyjaśnić, że punktem wejścia do tej sztucznej inteligencji jest obecnie funkcja beta.

Jak aktywować Meta AI w WhatsApp

  • Pierwsze pobranie Wersja WhatsApp 2.23.24.26 beta Dla użytkowników Androida.
  • Jeśli chcesz pobrać program próbny, kliknij Dalej Następnie kliknij przycisk „Zostań Beta Testerem”.
  • Zaakceptuj warunki, a będziesz musiał trochę poczekać, aż zaczniesz pobierać WhatsApp Beta.
  • Otwórz aplikację (jest taka sama).
  • Jak widać, powyżej znajduje się pływający przycisk akcji Dostęp do Meta AI.
  • Nie miało to na celu łączenia zwykłych czatów z tymi opartymi na sztucznej inteligencji.
  • Nie martw się, jeśli się nie pojawi, jest wdrażany dla ograniczonej grupy beta testerów.
Podgląd przycisku Meta AI. (Zdjęcie: Wapita Info)

Czy spodobały Ci się nowe informacje o WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „sekretów”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej, a aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wpisać poniższy link WhatsApp W Debord to wszystko. na co czekasz?

READ  Nie rób tego więcej: 3 nawyki, które niszczą baterię telefonu komórkowego