25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowe iPady Air i iPad Pro są dostarczane z nową aktualizacją oprogramowania, która zawiera te nowe funkcje

Nowe iPady Air i iPad Pro są dostarczane z nową aktualizacją oprogramowania, która zawiera te nowe funkcje

Udoskonalono skanowanie dokumentów na nowym iPadzie Air i iPadzie Pro!

Nowy iPad Air i iPad Pro mają specjalną wersję iPadOS 17.5

Do użytkowników zaczęły docierać nowe modele iPadów i akcesoria, które zostały wprowadzone tydzień temu Nie wahali się potwierdzić wiadomości ogłoszonych przez Apple, odkrywając jednocześnie inne. Według tego co opublikował @aaronp613 W przypadku użytkowników X początkowa partia urządzeń będzie miała preinstalowaną specjalną wersję iPadOS 17.4, natomiast aktualizacja oprogramowania iPadOS 17.5 będzie dostępna w aplikacji Ustawienia.

Dlatego użytkownicy, którzy kupią nowego iPada, będą musieli zaktualizować swoje urządzenia od razu po wyjęciu z pudełka. Czy to w przypadku nowego iPada Air, czy w przypadku linii iPad Pro 2024, którą otrzymają Nadchodzi iPadOS 17.5, aby poprawić jego stabilność i inne nowości O czym porozmawiamy poniżej.

Apple bez wątpienia odniósłby korzyści z urządzenia „Presto” dostępnego w sklepie Apple Store, idealnego rozwiązania do instalowania aktualizacji oprogramowania bez wyjmowania iPhone’a z pudełka. Jednak Presto działa tylko z iPhonem, a nie z innymi produktami, takimi jak iPad.

Nowy iPad Air i iPad Pro mają system iPadOS 17.5 ze specjalnym numerem kompilacji

  • iPadOS 17.5 ma specjalny numer kompilacji 21F84 na nowych iPadach,Zmodyfikowane informacje o wersji wspominające o ulepszonym skanowaniu dokumentów i innych specyfikacjach, takich jak:
  • On Tryb offline w Apple News+ Daje dostęp do sekcji Dzisiaj i zakładki Wiadomości+, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem.
  • Czterowiersze są Nowa i innowacyjna codzienna gra słowna Jest już dostępny w Apple News+.
  • Zaznacz na News+ Puzzles zapewnia dostęp do nowych danych graczy w zakresie krzyżówek, minikrzyżówek i ćwiartekw tym statystyki i serie.
  • Powiadomienia o śledzeniu: wykrywają śledzenie na wielu platformach Wysyłaj powiadomienia do użytkowników, jeśli kompatybilny tracker Bluetooth, który nie jest ich własnością, porusza się wraz z nimiNiezależnie od systemu operacyjnego powiązanego z urządzeniem.
  • Skanowanie dokumentów: Udoskonalono skanowanie dokumentów na nowych iPadach Air i iPadach Pro. iPadOS 17.5 został faktycznie wydany w poniedziałek dla wszystkich pozostałych iPadów, z numerem kompilacji 21F79 i nie było w nim żadnej wzmianki o ulepszeniu skanowania dokumentów.
READ  Zobacz najlepsze zdjęcia pierwszego sygnału na żywo z Marsa

Skanuj dokumenty na iPadzie Pro 2024

iPada Pro

Zdjęcia promocyjne nowego iPada Pro na rok 2024

Nowa generacja iPada Pro zawiera istotne ulepszenia w module aparatu. Albo z przodu, albo z tyłu. Tylny aparat iPada Pro ma 12-megapikselowy ultraszerokokątny obiektyw z obsługą 4K ProRes, któremu towarzyszy skaner LiDAR i lampa błyskowa z adaptacyjną lampą błyskową True Tone.

Adaptive True Tone sprawia, że ​​skanowanie dokumentów na nowym iPadzie Pro jest lepsze niż kiedykolwiek. Wykorzystując sztuczną inteligencję, nowy iPad Pro automatycznie rozpoznaje dokumenty bezpośrednio w aplikacji Aparat, a jeśli na drodze pojawi się cień, natychmiast wykonuje wiele zdjęć dzięki nowej technologii Adaptive Flash, łącząc skany w celu uzyskania znacznie lepszego skanowania.