18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anya Taylor-Joy podczas ślubu w Wenecji wygląda olśniewająco w luksusowej beżowej sukience

Po wielu plotkach o ich małżeństwie ponad rok temu. Anya Taylor Joy Ubrała się jak panna młoda i powiedziała „tak”. Malcolma McRae Podczas wyjątkowej uroczystości w Wenecja.

Według doniesień aktorka jadłospis Muzyk był w przeszłości żonaty Pałac Pisani Murrieta w Wenecji Na około 150 gości, m.in Cara Delevingne, Miles Teller z żoną Kelly i Julia Garner.

Anya została sfotografowana w środku sesji zdjęciowej w sukni ślubnej DioraWykonana z beżowego tiulu z delikatnymi haftami i różyczkami. Strój miał kwadratowy dekolt, ramiączka typu spaghetti i spódnicę w kształcie litery A. Zestawiła ją z długim, prostym białym welonem.

Polecamy Cię

27-letnia gwiazda wyglądała jak Julia czekająca na Romea na balkonie, gdy sfotografowano ją z najlepszych perspektyw.

Przed uroczystością widziano Anyę przybywającą ze swoim chłopakiem i gośćmi do Pałacu Pisani gondola i wtedy Fotografowie Przyłapali ją, jak jadła śniadanie samotnie na innym balkonie.

Przed wielkim dniem, Anya i Malcolm Byli w Tydzień Mody w ParyżuGdzie była gościem specjalnym DioraTo luksusowa marka, z którą współpracuje i realizuje kampanie reklamowe.

Plotki o ich rzekomym ślubie pojawiły się w zeszłym roku, kiedy byli w Australii, i zostali zobaczeni w uderzający sposób Diamentowy pierścionek.

na czas, Strona szósta Poinformowała, że ​​pobrali się podczas ceremonii w amerykańskim sądzie, a później przyłapano ich w Sydney i pochwalili się przyciągającym wzrok pierścionkiem, przypuszczalnie obrączką.

„Myślę, że kiedy ludzie chcą coś powiedzieć, to coś mówią” – powiedział w innym wywiadzie. Vogue’a z Australii.

W niedawnym wywiadzie udzielił L Bazar harfara, the Wielki sukces Opowiadał o swoim związku i planach, jakie ma wobec McRae. „Nie możemy się doczekać wspólnego życia”.

the Aktorka Chwila i piosenkarz Zaczęli się spotykać w 2021 roku, chociaż żadne z nich nie rozmawiało o tym publicznie i zamiast tego wolało zachować prywatność swojego związku.

Niedługo potem Anya podała pierwsze szczegóły swojego związku, mówiąc, że spotyka się z „kimś”, choć nie podała konkretnych imion; Oficjalnie pojawili się jako para na Targowisko próżności po imprezie W 2022 r.

READ  Nic pod jej eleganckimi ubraniami, prawdziwa królowa