19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W wieku 36 lat zmarła Cecilia Priego, aktorka filmu „La Reina del Sur”.

W wieku 36 lat zmarła Cecilia Priego, aktorka filmu „La Reina del Sur”.

Miasto Meksyk, 1 października (El Universal). Meksykańska aktorka Cecilia Priego, znana z udziału w serialu „La Reina del Sur”, zmarła w ubiegłą sobotę, 30 września 2019 r. W wieku 36 lat. Choć rodzina nie potwierdziła przyczyn jego śmierci, uważa się, że przyczyną jego śmierci był rak szyjki macicy, choroba, z którą już dwukrotnie udało mu się pokonać.

Jej ojciec, pan Freddy Persa, ogłosił to za pośrednictwem emocjonalnego przesłania opublikowanego na portalach społecznościowych, w którym nie tylko wyraził, że jest zszokowany odejściem córki, ale także podkreślił siłę, z jaką stawił czoła jej sytuacji. Bo była kobietą kochającą życie.

„Nie pamiętam dnia i godziny, ale odkąd rozpoczęłaś tę walkę ze swoją chorobą, zawsze zaczynam pisać, dziękując Bogu za Twój upadek i powstanie. Zawsze pokazywałeś swoją siłę, wiarę i pragnienie żyj tak, jak dawniej. Niestrudzony wojownik i dwójka” – napisał wraz z kolażem zdjęć aktorki. „Czasami udaje się pokonać tę chorobę i zawsze cieszyć się życiem”.

„Lepsze miejsce, z dala od bólu”.

Pomimo bólu ojciec Cecylii powiedział też, że jest wdzięczny za czas, w którym mogli żyć razem, a przede wszystkim za spokój, bo ma pewność, że jego córka jest teraz w lepszym miejscu, z dala od bólu: „Dziś moja owczarnia jest w wielki ból.” Smutne: „Jedna z moich owiec mnie opuszcza. Jestem pewien, że Bóg weźmie ją do siebie. Dziękuję Ci Panie, że mi ją pożyczyłeś. Zwrócę Ci ją, bo jestem pewien, że będzie w lepszym miejscu .” ,” on dodał.

Pan Birsa podkreślił także talent aktorki i pożegnał się z nią, obiecując, że pewnego dnia znów się spotkają, aby nadal cieszyć się swoją pracą: „Dziś kurtyna na podłodze zamyka się przed wami, ale jesteśmy pewni, że może być w stanie.” Zakończył: „Twoja obecność i dziedzictwo przewyższają Cię i będziesz kontynuować swój projekt w niebie, tworząc i organizując teatr w niebie dla swoich dziadków, wujków, kuzynów i przyjaciół, których już nie ma z nami. Na zawsze, moja dziewczyno Cecilia Priego .”

READ  Oshi no Ko wyrusza na północ w tym cosplayu – Kudasai

Pochodząca z Tabasco Cecilia ukończyła studia uniwersyteckie na kierunku Zarządzanie i Promocja Kultury. Jednak pod koniec edukacji zawodowej postanowił realizować swoje marzenia i w 2007 roku przeniósł się do CDMX z zamiarem znalezienia miejsca w świecie aktorstwa.

Studiował aktorstwo w szkole Luisa Felipe Tovara, dużą część swojej kariery zawodowej rozwinął w teatrze.Brał także udział w wielu melodramatycznych dziełach w TV Azteca, wśród których najbardziej znane to: „Pación Morena”, „Pobre Diabla”, „ Orfany”. ”, „Por siempre yours Acapulco”, a także serial Telemundo „La Reina del Sur”.

To był rok 2021, kiedy Preejo po raz pierwszy stanęła w obliczu raka, a aby uratować jej życie, przeszła nawet histerektomię (operację usunięcia macicy). Jednak, jak podaje jego relacje w mediach społecznościowych, choroba powróciła w sierpniu tego roku, kiedy wykryto u niego drugi guz, w związku z czym zmuszony był przejść chemioterapię.

Możesz być także zainteresowany | Na filmie

Kate del Castillo zdaje egzamin na producenta „Volver Caer”