4 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Miguel zostaje złamany z częściowo amputowaną ręką

Jedna z największych gwiazd muzyki na całym świecie Luis Miguel, 51 lat Jednak jego tryb życia pełen ekscesów sprawił, że po delikatnym powrocie do zdrowia przeżył trudne chwile, takie jak ta, z którą ma obecnie do czynienia ekonomicznie. O tej sytuacji opowiada nam znajomy piosenkarza:

Jak się miewa Luis Miguel?

„Wcale nie dobrze, bo w wyniku epidemii w jego życiu wszystko się skomplikowało: przestał jeździć i dawać koncerty, zamknął się w wielu hotelach w obawie przed zarażeniem się COVID-19; koniec czerwca ubiegłego roku miał wypadek niebezpieczny”.

-Jaki wypadek?

Będąc w hotelu, niosąc kilka dodatkowych kubków, nagle upadł i uderzył się w lewe ramię.

Czy upadek był poważny?

„Musieli wezwać pogotowie, ponieważ jego ból był tak silny, że nie mógł uniknąć płaczu, więc zabrali go do szpitala w Santa Monica, gdzie dowiedzieli się, że ma złamany bark”.

-co się działo później?

„Zrobili małą interwencję i musiał przejść odwyk, ale to było bardzo nieodpowiedzialne, a on tego nie zrobił, brał tylko środki przeciwbólowe na ból, ale kontynuował, jakby to było nic, jego życie pełne nadużyć, alkohol i kobiety; podróżował nawet do Meksyku, aby się chronić, nawet sprawy wymknęły się spod kontroli”.

-Bo tak powiedziałeś?

„Ponieważ jego zdrowie pogorszyło się przez zaniedbanie; na początku listopada jego ramię było już zgorzeli i mógł je stracić”.

– Jak silny!…

„Tak, będąc nieostrożnymi musieli ponownie interweniować; to była delikatna operacja i teraz rozpoczął rehabilitację, chociaż nigdy nie wyobrażał sobie, jak skomplikowana i powolna będzie to, ponieważ w jego wieku kości nie sklejają się już szybko. Wszystko to sprawiło, że miał bardzo zły czas, przegrał. Bał się, że będzie to miało skutki na całe życie, a to delikatna sprawa, ramię pozwalające na wszystkie ruchy, których potrzebuje, aby wykonać swoje występy.

READ  Angelina Jolie miała pozwać FBI o zamknięcie śledztwa przeciwko Bradowi Pittowi w sprawie przemocy domowej – CINEMABLEND

– Musiałeś użyć procy?

„Tak, od listopada do grudnia, ale nie myśl, że jakieś liny wymagały bardzo luksusowego, skórzanego”, powiedział, w czasach swojej świetności, nawet jeśli były bardzo drogie.

-Czy jesteś teraz zdrowy?

„Cóż, w końcu robi swoje zabiegi i miejmy nadzieję, że wyzdrowieje ze sto razy. Z drugiej strony niestety jest spłukany, bo nie dbał o swoje pieniądze i chociaż nie dostał pracy, to trwonił to.”

-Przypuszczam, że spędził dużo próbując dojść do siebie po ramieniu…

„Tak, dużo zapłacił za swoje zdrowie, takie jak studia medyczne i rehabilitacja pooperacyjna z ortopedią i chirurgią. Na interwencję wrócił do Los Angeles i przez cały listopad i grudzień wynajął całe piętro hotelu, w którym przebywał mieć prywatność, nie chcąc widzieć go chorego”.

-Kompletny …

„Ponadto, jak ci powiedziałem, wydał fortunę na swoje szalone rzeczy i kontynuował swoje występki, kobiety, alkohol i luksusy… Teraz życie ma na niego wpływ”.

Plik TVNotas.

– Ale dużo mu zapłacili za serial…

„Do pewnego stopnia płacili mu pięć milionów dolarów na sezon, 100 milionów pesos na sezon, w sumie 300 milionów pesos za trzy sezony, przy okazji, ostatnie dwa były żałosnymi porażkami. Sam dobre życie w luksusach. „

Wciąż nie ma imprez…

„Właściwie nie generował dochodu i po prostu musiał ustanowić rekord z Warnerem, ale nie ma wobec niego zbyt wielu oczekiwań, jego ostatnia działalność nie była zbyt udana”.

Mówiąc emocjonalnie, jak się z tym czujesz?

„Jest przygnębiony, a przy całej tej chorobie czuł się bezradny; teraz jest mu lepiej, ale bez pieniędzy… Jest bardzo zdesperowany”.

– Co zamierzasz zrobić?

„Obecnie pożyczył od znajomych i obecnie mieszka w domu, który pożyczył mu znajomy w Los Angeles, ale nie ma już życia, które tak lubi żyć. Można powiedzieć, że rok 2022 zaczął się lepiej zdrowie, ale ekonomicznie jest w szamotaninie, teraz musi zacząć od zera i przyspieszyć, zanim ta sytuacja go udusi.

READ  Game Keys 2, aktorzy i postacie: kto jest w drugim sezonie | Sława

Plik TVNotas.