28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raoul Ariza z zespołu „Hoy” uzyskał pozytywny wynik testu na covid-19

Meksyk /

Aktor i lider Raul „Negro” Ariza dołącza do listy celebrytów, u których niedawno wynik testu na koronawirusa był pozytywny. Ostatnio też Aktorka Erica Bowenville uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa wraz z wieloma innymi celebrytami.

W rozmowie z programem DziśAreeza rozmawiała z innymi członkami programu przez wideorozmowę ze swojego domu; Porozmawiaj o procesie, w którym została odkryta Niektóre zalecenia zostały przesłane do opinii publicznej.

Trzeba bardzo uważać, bo teraz jest bardziej wrażliwyAlbo (kwestia pandemii), powiedział Raoul.

Aktor potwierdził, że jego pierwszymi objawami było kilka dreszczy, które na forach telewizyjnych przypisywał temperaturze. Niemniej jednak, Zdecydowała się na szybki test z „półbarwionym”, drugi test dał wynik pozytywny; Wreszcie test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), który potwierdził infekcję.

Ponadto opowiadał się za szczepieniami ludzi, mówiąc, że według specjalistów, z którymi się konsultował, może to być różnica między umiejętnością radzenia sobie z chorobą a pójściem naprzód.

„To całkiem inna strona medalu” – powiedział jego lekarz chorób zakaźnych. Bycie zaszczepionym i niezaszczepionym może kosztować życie; W tej chwili nic nie czuję, przyjaciele’, powiedział swoim kolegom i publiczności Dziś.

Mówi jednak, że obecnie nie czuje „niczego”, ale zadzwonił: „Musisz dobrze o siebie dbać, bo dawanie ci tego nie jest przestępstwem, ale twoim obowiązkiem, od momentu, gdy pokażesz pozytywny wynik, odizoluj się, aby zająć się ludźmi”.

caov

READ  Dowiedz się o dyplomie Belindy