21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

America i nagana Emilio Azcaragi, o co miliarder poprosił Orły?

America i nagana Emilio Azcaragi, o co miliarder poprosił Orły?

Dla klubu takiego jak on Ameryka Każdy wynik, który nie jest uznawany za tytuł, jest porażką, a od 2019 roku Orły nie mogą dopisać tytułów do swojego dorobku, dlatego w tym tygodniu odwiedziły ich Emilio AzcarrragaJego zespół po eliminacji Puchar Ligi w przykładzie Ćwierćfinały Kiedy byli jednymi z faworytów do zdobycia mistrzostwa.

Trenerzy odeszli, a niebiesko-kremowy zespół nie może się odnaleźć, więc prezes klubu przemówił do zawodników, by unikali wymówek i skupili się na zakończeniu suszy i podbiciuOtwarcie 2023 Wygrali i przegrali.

ze swojej strony, Andrzej Jardindyrektor techniczny ds AmerykaJednak zdała sobie sprawę, jak ważna jest wizyta Azcarry w celu omówienia wewnętrznych spraw zespołu, zwłaszcza po tym, jak nie udało jej się złapać podania przeciwko Nashville, z którym przegrali w rzutach karnych.

„Wiele spraw wewnętrznych, obecność naszego prezydenta (Emilio Azcarraga) brzmi dla mnie dobrze, mówił o tym, o czym już rozmawialiśmy z zawodnikami: Nie ma potrzeby szukać wymówek. Jardine powiedział na konferencji prasowej: „Mieliśmy świetną drugą połowę z trudnym przeciwnikiem i to świetny sposób na szukanie gry, a mając trzy minuty do końca, nie możesz z naszymi wspaniałymi graczami, nie możesz tego przegapić ”.

„Przesłanie było takie, że musisz się uczyć i Niech to będzie ostatni raz, kiedy coś takiego przechodzi przed nami.Dodał: „Możemy przegrać z lepszymi zespołami, ale przegrana w ten sposób po krótkim czasie nie może się zdarzyć, a my nie znajdujemy wymówek i uczymy się na własnych błędach, aby to się nie powtórzyło. Przesłanie było takie”.

Ameryka przegrała z Nashville

George Walker IV/La Presse

Puchar Ligi nie jest rozgrywany między drużynami MLS i Liga MX

Do Andrzej Jardinco się stało w Puchar Ligi Nie reprezentuje rzeczywistego poziomu różnicy w Liga MX Według Major League Soccer (MLS) Biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich odbywał się turniej oraz aktualny status poszczególnych rozgrywek, występ meksykańskich klubów wymagał również Puchar Libertadores Kiedyś mieli ważnych rywali, którzy aspirowali do półfinału.

READ  (Wideo) Jak superbohaterowie! Japonia miażdży Kanadę golem godnym serii – Fox Sports

„Najważniejszym czynnikiem jest to, że jesteśmy w trzeciej rundzie, a MLS w 20. lub 30. rundzie, u szczytu formy, każda drużyna jest już trenowana, bardzo inna. Ameryka w 15 lub 20 meczach zobaczysz, jacy jesteśmy To będzie bardzo mocne, tak było z wieloma zespołami w lidze. Na przykład w Libertadores dobrze spisali się MeksykanieWśród tej czwórki zawsze był Meksykanin, dobrze pamiętam, bo w Brazylii nie chcieliśmy grać z Meksykanami, lokalny czynnik robi różnicę – tłumaczył brazylijski strateg.

Jardine zażądał również, aby zespoły Liga MX Wróć do rywalizacji z drużynami CONMEBOL, zanim wrócisz do gry w Pucharze Ligi, aby móc porównać poziom mistrzostw Meksyku.

Więc jeśli zagramy mecz z Nashville w Azteca, będziemy faworytami, analitycy odcięli kawałek i wydaje się to uzasadnione, ale szczerze mówiąc, czy chcesz zmierzyć Ligę Meksykańską? Nie rób tego z pucharem ligiMusimy rozgrywać więcej meczów. Fajnie byłoby znów zagrać w LibertadoresI znowu z Amerykanami.


Przeczytaj także

Franciszka Fernandeza