29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

America i nagana Emilio Azcaragi, o co miliarder poprosił Orły?

America i nagana Emilio Azcaragi, o co miliarder poprosił Orły?

Dla klubu takiego jak on Ameryka Każdy wynik, który nie jest uznawany za tytuł, jest porażką, a od 2019 roku Orły nie mogą dopisać tytułów do swojego dorobku, dlatego w tym tygodniu odwiedziły ich Emilio AzcarrragaJego zespół po eliminacji Puchar Ligi w przykładzie Ćwierćfinały Kiedy byli jednymi z faworytów do zdobycia mistrzostwa.

Trenerzy odeszli, a niebiesko-kremowy zespół nie może się odnaleźć, więc prezes klubu przemówił do zawodników, by unikali wymówek i skupili się na zakończeniu suszy i podbiciuOtwarcie 2023 Wygrali i przegrali.

ze swojej strony, Andrzej Jardindyrektor techniczny ds AmerykaJednak zdała sobie sprawę, jak ważna jest wizyta Azcarry w celu omówienia wewnętrznych spraw zespołu, zwłaszcza po tym, jak nie udało jej się złapać podania przeciwko Nashville, z którym przegrali w rzutach karnych.

„Wiele spraw wewnętrznych, obecność naszego prezydenta (Emilio Azcarraga) brzmi dla mnie dobrze, mówił o tym, o czym już rozmawialiśmy z zawodnikami: Nie ma potrzeby szukać wymówek. Jardine powiedział na konferencji prasowej: „Mieliśmy świetną drugą połowę z trudnym przeciwnikiem i to świetny sposób na szukanie gry, a mając trzy minuty do końca, nie możesz z naszymi wspaniałymi graczami, nie możesz tego przegapić ”.

„Przesłanie było takie, że musisz się uczyć i Niech to będzie ostatni raz, kiedy coś takiego przechodzi przed nami.Dodał: „Możemy przegrać z lepszymi zespołami, ale przegrana w ten sposób po krótkim czasie nie może się zdarzyć, a my nie znajdujemy wymówek i uczymy się na własnych błędach, aby to się nie powtórzyło. Przesłanie było takie”.

Ameryka przegrała z Nashville

George Walker IV/La Presse

Puchar Ligi nie jest rozgrywany między drużynami MLS i Liga MX

Do Andrzej Jardinco się stało w Puchar Ligi Nie reprezentuje rzeczywistego poziomu różnicy w Liga MX Według Major League Soccer (MLS) Biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich odbywał się turniej oraz aktualny status poszczególnych rozgrywek, występ meksykańskich klubów wymagał również Puchar Libertadores Kiedyś mieli ważnych rywali, którzy aspirowali do półfinału.

READ  Upadł z Puebla i dopełnił porażkę po wyeliminowaniu z Apertury 2022

„Najważniejszym czynnikiem jest to, że jesteśmy w trzeciej rundzie, a MLS w 20. lub 30. rundzie, u szczytu formy, każda drużyna jest już trenowana, bardzo inna. Ameryka w 15 lub 20 meczach zobaczysz, jacy jesteśmy To będzie bardzo mocne, tak było z wieloma zespołami w lidze. Na przykład w Libertadores dobrze spisali się MeksykanieWśród tej czwórki zawsze był Meksykanin, dobrze pamiętam, bo w Brazylii nie chcieliśmy grać z Meksykanami, lokalny czynnik robi różnicę – tłumaczył brazylijski strateg.

Jardine zażądał również, aby zespoły Liga MX Wróć do rywalizacji z drużynami CONMEBOL, zanim wrócisz do gry w Pucharze Ligi, aby móc porównać poziom mistrzostw Meksyku.

Więc jeśli zagramy mecz z Nashville w Azteca, będziemy faworytami, analitycy odcięli kawałek i wydaje się to uzasadnione, ale szczerze mówiąc, czy chcesz zmierzyć Ligę Meksykańską? Nie rób tego z pucharem ligiMusimy rozgrywać więcej meczów. Fajnie byłoby znów zagrać w LibertadoresI znowu z Amerykanami.


Przeczytaj także

Franciszka Fernandeza