30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sponsorzy poprosili o szansę na Chicharito in Tri – Sniper

Proszą o to przez zdjęcie

Od czasu meczu Via Cruces del Tre w tych rozgrywkach przygotowawczych, choć przebranych za Ligę Narodów, wniosków płynie wiele, a moją uwagę najbardziej przykuła reakcja niektórych oficjalnych sponsorów.

Był ktoś, kto złożył bardzo jasną i bezpośrednią prośbę: aby dali Chicharito szansę na powrót do niego trójstronny, ponieważ w tej selekcji brakuje kształtów, które mają magnetyzm z podstawkami i byłoby to dobre dla marek wspierających selekcję. Dlatego teraz rozumiem, że kierownictwo reprezentacji narodowej i Martino zgodzili się przynajmniej otworzyć drzwi do dialogu.

Ale kiedy staje się jasne: nie ma możliwości powrotu Hernandeza z Tatą na czele, a tym bardziej ze względu na grupę graczy, którzy dziś utrzymują jedność, która nie istniała z „14” w jego czasach, kiedy był uprzywilejowany z zielonym.

Aby wygrać dla Gringos

Wszystko jest ustawione tak, aby dziś był historyczny dzień dla meksykańskiego Pambol, kiedy Doña FIFA ogłasza, że ​​nasza piłkarska świątynia trzykrotnie zostanie przekształcona w mistrzostwa świata i będzie to jedyny majątek, który to umożliwi. Stadion Azteca zrobił wszystko, co konieczne, aby utrzymać swoje miejsce na meksykańskim stadionie do 2026 roku, nawet w obliczu oblężenia Gringos, którzy chcieli zdobyć więcej miejsca na te Mistrzostwa Świata.

Do organizacji turnieju zostaną wybrane 23 miasta, spośród 41 kandydatów, z 43 stadionami; Kanada umieściła trzy, a nasz kraj to samo, z Monterrey i Guadalajarą. Kolos św. Urszuli nie tylko konkuruje o imponujący projekt już przedłożony Komisji Inspekcyjnej i Infantino, który obejmuje centrum handlowe i hotel, ale jest także jednym z trzech o pojemności 80 000 fanów, obok tych w Dallas, New Jersey i Rose Bowl w Los Angeles. Załóżmy więc „changuitos”, żeby diabeł nie podniósł ręki za sąsiadów z północy i mamy trzecią imprezę Pucharu Świata na legendarnym stadionie Azteca.

READ  „Moja przyjaciółka Kata i ja jesteśmy trochę starzy”, Pablo Aguilar prosi o posiłki dla Cruz Azul

Trzymają się Europy

Bez wątpienia moje Digitto Lines potwierdziły, że jest jednym z tych, którzy powinni znaleźć się na liście Martineau KatarA żeby nadążyć za tempem, powiedzieli mi, że wciąż rozważa pozostanie w Europie.

Pomimo nalegań jego przedstawiciela i wycieku rzekomego zainteresowania AmerykaTeraz „Factor” awansuje, aby znaleźć drużynę w Hiszpanii i opuścić Betis, po prostu dlatego, że z Inge Pellegrini nie zobaczy swojego zespołu. Lista ostatnio zamawianych klubów jest już długa: Mallorca, Espanyol, Elche, a nawet AEK i Bayer Leverkusen.

Tymczasem jego brat Mauro wciąż przebywa w Meksyku, czekając, aż zarząd Ameryki zaproponuje mu dobrą alternatywę, aby wyjść na pożyczkę i uzyskać wymaganą aktywność, ponieważ nie ma zaufania Tano Ortiza. W tej chwili Braavos podniósł rękę poważnie, ale niczego nie precyzując.

Nie dla małego zespołu

Po przedsezonie w Ameryce, dwie kolejne osoby wciąż są w niepewności co do swojej przyszłości: Federico Viñas i Santiago Navida, którzy wciąż mają aktualny kontrakt, ale zarząd chce znaleźć dla nich miejsce i uwolnić je jako obcokrajowiec. , w przypadku Ameryki Południowej, za przybycie kolejnego strzelca.

Środowisko Fede po raz kolejny dało jasno do zrozumienia, że ​​nie są zainteresowani grą dla meksykańskiego zespołu, w którym nie mają wzrostu w tym sporcie, to znaczy chcą mistrza, który może walczyć o tytuły; Nie chce też wracać do Urugwaju. Wciąż marzy o Europie. A tych, którzy myślą, że mogą nawiązać wymianę z Tygrysami, zapewniam, że sułtana nie interesuje się baranem, mimo że Piojo już wciągnął go do Águilas.

Możesz być również zainteresowany: CHICHARITO Powiedział, że nie ma żadnych wiadomości o spotkaniu z TATA.