22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zawodnik wagi piórkowej źle wypowiada się na temat Meksyku na koncercie w Argentynie i był już krytykowany za śpiewanie „Muchachos”.

Zawodnik wagi piórkowej źle wypowiada się na temat Meksyku na koncercie w Argentynie i był już krytykowany za śpiewanie „Muchachos”.

meksykańska piosenkarka corridos tumbados, waga piórkowaKtóry wykonała w czwartek na koncercie w Buenos Aires Zdobył uznanie argentyńskiej opinii publicznej Lionel Messi Jako najlepszy piłkarz w historii; Jednak spotkał się z ostrą krytyką ze strony swoich meksykańskich zwolenników.

Waga piórkowa w koszulce Argentyny

Hassan Emilio Kabande Laija, lepiej znany jako waga piórkowaNosił koszulę Argentyńska reprezentacja narodowa Z numerem 10 Lionel Messi Aby zaśpiewać niektóre jego piosenki na koncercie w Buenos Aires, publiczność przyjęła je owacjami na stojąco.


Piórkowa waga sprawia, że ​​Buenos Aires pulsuje szerokością

Mikser

Jednak tłumacz Tańczy samotnie obok Połączenie uzbrojoneSukces, który zajął pierwsze miejsce na świecie na platformie Spotify W roku 2023 śpiewem zdobył miłość publiczności dzieci Legendarna piosenka reprezentacji Argentyny podczas Puchar Świata w Katarze 2022Gdzie po raz trzeci w historii zdobyli Puchar Świata.

Waga piórkowa poddaje się Lionelowi Messiemu

Jakby tego było mało, przed zakończeniem prezentacji podwójne p Przypomnienie konfrontacji Meksyku z Argentyną w fazie grupowej Puchar Świata 2022gdzie jest Albiceleste Wygrał z Tatą Martino dwoma bramkami Lionel Messi I Enzo Fernandeza.


Przeczytaj także

Daniela Ballesterosa

„Dziękuję bardzo, ArgentynaJak wspaniale jest być z mistrzami świata, pokonali nas w Pucharze Świata, ale stary, Messi „To mój ojciec” – powiedział. waga piórkowa Choć publiczność go oklaskiwała.

Pod adresem zawodnika wagi piórkowej z Meksyku spływa fala krytyki

Skomentuj podwójne p Natychmiast stał się wirusowy i spotkał się z krytyką ze strony swoich meksykańskich fanów: „waga piórkowa „Ściąga gacie z głodującymi, nie zna godności”, „Teraz będziesz cholerną suką w drafcie wagi piórkowej, cholera, nieźle to wygląda”, „Od dzisiaj ten trup nie jest już Meksykanin” i „Straciliśmy wzór do naśladowania” – tak brzmiały komentarze na portalach społecznościowych.

READ  Twój horoskop na wtorek, 28 lutego: Dzisiejsze prognozy dotyczące miłości, pieniędzy i zdrowia według Twojego znaku zodiaku | Baran | byk | Bliźnięta | Rak | Lew | Panna | funt | Skorpion | łuk | Koziorożec | akwarium | Ryby | Meksyk

Featherweight uznana za najlepszą piosenkę roku

Według magazynu Rolling Stone’a, waga piórkowa To najlepsza piosenka 2023 roku, ale sukces nie ogranicza się tylko do młodego artysty, gdyż utwór został nagrany we współpracy z… Połączenie uzbrojone.

To jest o Tańczy samotniepiosenka, która wywołała kontrowersje w branży muzycznej ze względu na chwytliwy rytm w tumbado, ale spotkała się również z krytyką.

wagi piórkowej podczas swojego pierwszego koncertu w Hiszpanii w WiZink Center w Madrycie.

Kiko Huesca/EFE

Według magazynu region Meksyku stał się fenomenem kulturowym dzięki takim zwolennikom jak m.in Kolekcja Frontera, Karen Leon i Fuerza Regida, zajmowały najwyższe miejsca w hrabiach; Pozostawiając w tyle inne gatunki, takie jak reggaeton, który zdominował branżę.

Tańczy samotniel Lekkie i wzmocnione ogniwo Osiągnął także pierwsze miejsce na świecie Spotify I w obrazOprócz tego, że jest pierwszą meksykańską piosenką regionalną, która osiągnęła miliard wyświetleń przepływ.