22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Belinda: Bransoletka w kształcie serca wykonana ze złota i diamentów, którą nosi na swoich koncertach, a jej cena to ponad 178 tysięcy pesos.

Belinda: Bransoletka w kształcie serca wykonana ze złota i diamentów, którą nosi na swoich koncertach, a jej cena to ponad 178 tysięcy pesos.

Belinda Jest jedną z najważniejszych postaci w Muzyka w MeksykuSą miliony ludzi, które wychowały się na piosenkach artystki i nadal wspierają jej karierę, jednak poza obecnością na scenie gwiazda ma też inne zajęcia jako aktorka, a obecnie także jako ambasadorka ważnych marek.

Wszystko zdaje się na to wskazywać Belinda Jest jedną z ambasadorek współpracujących z ekskluzywną marką Mistrzowie jubilerstwadobry w portale społecznościowe Z firmy widać moment, w którym blondynka z hukiem wychodzi na scenę złoto 14-karatowa żółta sztuka w kształcie małych serc jest warta około 180 000 peso.

Czytaj dalej: W stylu Belindy chłopak Pauli Suarez wytatuował sobie na ramieniu „zaginioną dziewczynę” i tak powstał tatuaż

Belinda dostała piękną bransoletkę. Zrzut ekranu IG/właściciele klejnotów

Jaką diamentową bransoletkę nosi Belinda?

Drogi klejnot Belinda Odpowiada pulsowi złoto „Pełne śnieżne serce z naturalnymi diamentami ’14k żółty CT 4,9’” opisane na stronie, waży 16,4 grama i mierzy 17,9 centymetra, a także jest Ekskluzywny egzemplarz Marka ta jest już dostępna w sprzedaży na stronie Maestros Joyeros.

Koszt za sztukę. Zrzut ekranu IG/właściciele klejnotów

Co stało się z karierą muzyczną Belindy?

34-letni artysta podpisał kontrakt z m.in muzyka WarneraZakłada się, że tworzy jedną z najlepszych płyt w karierze Belindy, gdyż wiadomo, że od 2013 roku nie wydała nowej płyty ze względu na problemy, jakie napotkała w swoich starych wytwórniach fonograficznych, które uniemożliwiały jej i jej tworzenie muzyki i tylko współpracując.

Belinda Nadal czeka na wydanie swoich nowych piosenek, ponieważ podobno nastąpi załamanie serca, z jakim ma ogłosić swoje stanowisko po zerwaniu zobowiązania do poślubienia swojego byłego romantycznego partnera, Christiana Nodala, co zakończyło się zaręczynami. W 2022 r.

Pokazał klejnot. Zrzut ekranu IG/właściciele klejnotów

READ  Po ujawnieniu się jako dziki seks, Demi Lovato odkłada pragnienie bycia matką