21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zamówienie ryżu z tuńczykiem.  Dali mu puszkę tuńczyka za około 300 dolarów

Zamówienie ryżu z tuńczykiem. Dali mu puszkę tuńczyka za około 300 dolarów

  • 63 procent konsumentów z Ameryki Łacińskiej stwierdziło, że zła interakcja z działem wsparcia firmy może zrujnować ich dzień.

  • 81 procent konsumentów z Ameryki Łacińskiej jest skłonnych wydać więcej w firmach, które zapewniają płynną obsługę klienta we wszystkich punktach kontaktu.

  • 73 procent klientów chce, aby firmy wykorzystywały gromadzone przez nich dane do zapewniania naprawdę spersonalizowanych doświadczeń.

Doświadczenie konsumenta nadal jest głównym atrybutem, którego ludzie szukają w marce. Z tego powodu w sieci pojawia się coraz więcej dziwnych historii, w których konsumenci dzielą się swoimi złymi doświadczeniami z lokalnymi mieszkańcami i markami. Jednym z przykładów jest kobieta, która oświadczyła, że ​​zamówiła ekskluzywne danie, takie jak tatar z tuńczyka, i zaproponowano jej jedynie puszkę tuńczyka za prawie 300 meksykańskich peso.

Dzięki temu wie, że wszystko, co firma ma tendencję do formułowania w kategoriach zainteresowania, jakie wywołuje u swoich użytkowników, ponieważ bez nich przestałaby istnieć.

Według różnych specjalistów w tej dziedzinie termin doświadczenie klienta (CX) lub doświadczenie klienta definiuje się jako spostrzeżenia, jakie ma klient lub konsumenci po interakcji z dowolnym agentem firmy.

Cechę tę można przełożyć na interakcję, która może mieć charakter mentalny, fizyczny i emocjonalny i która wpływa na zachowanie ludzi z marką i może przełożyć się na pozyskiwanie produktów, lojalność, a nawet pozyskiwanie nowych klientów.

Biorąc pod uwagę tę definicję, nie jest to coś obecnie stosowanego, ponieważ zawsze było postrzegane jako mechanizm pomiaru w biznesie, dlatego pozytywne doświadczenie jest kluczowe dla powodzenia Twojego biznesu, ponieważ zadowolony klient to ktoś, z kim masz wysoki poziom sukcesu. Szansa na zostanie lojalnym klientem, co znacznie zwiększy Twoje dochody.

Ryż z tuńczyka na puszkę tuńczyka

Sprawa agentki nieruchomości z Toronto, Sophie Buckelmann, wróciła do życia, a wszystko za sprawą jej niezwykłego doświadczenia restauracyjnego.

READ  Co to jest i jak tego uniknąć? - Uno TV

Buckelman, kobieta znana z dzielenia się fragmentami swojego codziennego życia na TikToku, nie mogła powstrzymać się od opisywania swoich przeżyć w lokalnej restauracji, choć wolała zachować swoją tożsamość w tajemnicy.

W filmie TikTok z 27 sierpnia, który stał się wirusowy i ma ponad 1,4 miliona wyświetleń, Böckelmann opowiedział swoje niesamowite przeżycie. „No cóż, czy inflacja jest aż tak duża?” zaczęła. Po prostu poszłam do restauracji pomiędzy koncertami i poprosiłam kelnerkę… o coś lekkiego, niezbyt ciężkiego.

Młoda kobieta nie mogła się doczekać pysznego dania z tatarem z tuńczyka, tradycyjnego dania składającego się z surowego tuńczyka polanego sokiem z cytryny, oliwą z oliwek i awokado.

Wyjaśniła, że ​​to, co dotarło do jej stołu, całkowicie ją zszokowało. „Dali mi puszkę tuńczyka i chipsy ziemniaczane” – powiedział. „Nawet nie wyjęli tuńczyka z puszki”.

@sophibokelmannByłam w szoku 😂

♬ dźwięk oryginalny – Sophie Buckelmann

Dzieląc się swoją historią, jego rozczarowanie było widoczne przy cenie 18 dolarów. „Żartujesz? Jestem zszokowany.”

Kobieta powiedziała też, że zdecydowała się nie wymieniać nazwy restauracji, gdyż nie chciała zszarganić swojej reputacji.

„Ja nie jestem osobą, która odesłałaby coś, ale uważam, że to było bardzo obrzydliwe” – powiedziała, zauważając, że kelnerka w końcu przyniosła jej kawałek chleba.

Nic więc dziwnego, że wideo wywołało różne komentarze, ponieważ ludzie próbowali dowiedzieć się, kim jest restauracja. Kontroli poddano dwie miejscowości, takie jak Bar Raval i Bar Isabelle, ale przedstawiciele obu szybko zaprzeczyli jakiemukolwiek udziałowi w tej dziwacznej katastrofie.

Podobnych przypadków jest wiele w sieciach, gdyż coraz więcej gości zostawia opinie o swoich doświadczeniach na portalach społecznościowych, szczególnie na TikToku.

Czytaj teraz:

Kupują pizzę na dowóz i dziwią się, że w pudełku porusza się coś różowego

Najlepiej strzeżone tajemnice AIFA budzą kontrowersje

READ  Co oznaczają pliki cookie i skąd mam wiedzieć, kiedy je zaakceptować – naucz mnie o nauce

Mercado Pago i Chivas, nowy sojusz mający na celu promowanie strojów online w Liga MX