25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przed „Parkiem Jurajskim”: Steven Spielberg i George Lucas dali nam film, który wywołał traumę w dzieciństwie wielu dzieci – Wiadomości Filmowe

Przed „Parkiem Jurajskim”: Steven Spielberg i George Lucas dali nam film, który wywołał traumę w dzieciństwie wielu dzieci – Wiadomości Filmowe

Steven Spielberg dokonał przełomu w science fiction dzięki Parkowi Jurajskiemu, ale wielu nie wie, że zagrał także w innym filmie o dinozaurach z lat 80. z Georgem Lucasem. Czy możesz sobie wyobrazić, o co chodzi?

George Lucas jest znany na całym świecie ze swojej kreatywności Jeden z najważniejszych światów kultury popularnej i kina science fiction: Gwiezdne Wojny. Po wprowadzeniu takich postaci jak Luke Skywalker (Mark Hamill), R2-D2 i Han Solo (Harrison Ford), obejmująca całą galaktykę saga o polityce, buntach i wojnach stała się najpopularniejszą i najbardziej lubianą produkcją lat 70. Dziel się pasją fanów z innymi tytułami Stevena Spielberga.

Legendarny amerykański reżyser zaniepokoił premierą swojego filmu miliony urlopowiczów RekinyHorror i film trzymający w napięciu, w którym nic więcej niż rekin nie wystarczyło, aby zszokować turystów na plażach całego świata, którzy nie chcieli pływać ze strachu przed śmiercią. Wiele lat później przybędziesz z tytułami takimi jak Bliskie spotkania trzeciego stopnia I taśma T.Ale Prawie nikt nie pamięta, że ​​obaj reżyserzy współpracowali przy filmie fabularnym o dinozaurach.

Spielberg wydany Park Jurajski W 1998, w tym samym roku zdobył Oscara Lista SchindleraAle Dziesięć lat temu przedstawił widzom film, który wyprodukował wspólnie z Lucasem, pt Ziemia przed czasem. Film wyreżyserowany przez Dona Blutha opowiada nam jurajską przygodę, w której pięć osieroconych dinozaurów, które straciły rodzinę w trzęsieniu ziemi, wyrusza na poszukiwanie Zaczarowanej Doliny.

Radzenie sobie z nieobecnością rodziców, radzenie sobie z przetrwaniem wobec innych stworzeń i atakami Tyrannosaurus rex, wydarzenia w… Ziemia przed czasemznany również jako W poszukiwaniu zaczarowanej dolinyOdniósł duży sukces wśród widzów Rozpoczął tytułową serię filmów animowanych, które zagłębiały się w świat musicali.

Ta koprodukcja Stevena Spielberga i George’a Lucasa, której motyw przewodni „If We Stick Together” w wykonaniu Diany Ross była jedną z najbardziej udanych produkcji końca lat 80. Zarobił łącznie 91 milionów dolarów, gdy został wyprodukowany za jedyne 12 500 000 dolarów.. Jeśli lubisz przygody i historie rodzinne z odrobiną dramatu, ten film o tematyce dinozaurów może być Twoim kolejnym wyborem do obejrzenia. Film komfort.

READ  Frida, najsłodsza fanka Pachuca, buzuje na Instagramie

Bądź częścią naszej społeczności na WhatsApp I odkryj wszystko o kinie i rozrywce, zanim ktokolwiek inny