24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Santander chce zmienić Banorte i Amlou Bank

Santander chce zmienić Banorte i Amlou Bank

Wpisałem pieniądze On

the Przelewy pieniężne Według danych Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju pomoc dla Meksyku wyniosła w lipcu 5 652 mln dolarów, co jest bardzo zbliżone do historycznego rekordu osiągniętego w maju. Bank Meksyku (Banxico). W maju tego roku Przelewy pieniężne Osiągnął poziom 5,693 mln dolarów, nigdy wcześniej nie widziany poziom, przewyższając poprzedni rekord z października, kiedy wzrósł do 5,361 mln dolarów.

Podał, że kwota za lipiec była o 6,6% wyższa niż za ten sam miesiąc 2022 roku Panxico. W czerwcu również osiągnęli imponujące wyniki, osiągając przychody w wysokości 5,572 mln dolarów.

Użytkownicy zainteresowani wysyłaniem pieniędzy do Stanów Zjednoczonych z Meksyku mogą posiadać kartę, za pomocą której mogą bezpośrednio wysyłać przekazy pieniężne Finanse w trosce o dobre samopoczucie (Cienki) z „znacznie niższą prowizją w porównaniu do innych banków”.

Możesz także przeczytać: Czy masz Afore w Banorte lub Banamex? Sprawdź to

Rocio Mejia Flores, dyrektor generalny Cienkiogłoś wysłanie Przelewy pieniężne Z korzyścią dla mieszkańców Meksyku, a zwłaszcza dla użytkowników znajdujących się w społecznościach wykluczonych z tradycyjnych banków.

„Dzięki nabyciu nowej karty możliwe będzie wykonywanie różnych ruchów za pośrednictwem aplikacji mobilnej Financiera para el Bienestar, która jest już dostępna w Meksyku dla użytkowników Androida i iOS” – powiedział.

Jednak podobnie jak banki Banorte Uruchomili także „oferty promocyjne” dla odbiorców przekazów pieniężnych, aby mogli je za ich pośrednictwem uzyskać.

poprzez aplikację com.finewell Można wysłać aż do dwóch tysięcy pięćset dolarów z prowizją wynoszącą 3,99 dolara, co jest ogromną korzyścią dla meksykańskich rodzin i imigrantów, gdyż według danych Banku Światowego i Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w czwartym kwartale ub. rocznie za wysyłanie przekazów pieniężnych płacono średnio 14 dolarów. Oprócz wysyłania Przelewy pieniężne Za pośrednictwem aplikacji cyfrowej zajmie to tylko trzydzieści sekund.

READ  Zamyka się po cenie 16,60 jednostek za dolara – El Financiero

Santandera wchodzi do usunięcia

Platforma przekazów umożliwia wykonywanie różnych operacji online, ponieważ zawiera kilka różnych modułów: generator, wysyłanie, konsultowanie, walidator, podpisywanie/odwoływanie i odbieranie plików. Za pomocą którego możesz wykonywać różne operacje:

Zweryfikuj pliki pomocnicze dotyczące konwersji.
Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia informacyjne o statusie przelewów.
Generuj przelewy pieniężne ze zbiorów i płatności.