24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak napadli z bronią palną na syna Susany Zabalety w CDMX

Tak napadli z bronią palną na syna Susany Zabalety w CDMX

the Słynny Nie są zwolnieni od stania się ofiarami NiepewnośćCzy to w innych krajach, czy w MeksykWielu z nich miało już za sobą taką sytuację i jednym z najsłynniejszych był taki przypadek Consuelo DuvalKim on był Ofiara kradzieży W swoim domu w grudniu ubiegłego roku A kradzież Co musiał zrobić stróż domuco faktycznie było zatrzymany.

Ostatni przypadek to przypadek Matthiasa Grunerasyn aktorki i piosenkarki Zuzanna Zabaleta, O czym ogłoszono kilka godzin temu, że tak Ofiara napadu z bronią w ręku w Meksyk W czasie, kiedy jeszcze tam był przepływ ludzi.

Może Cię zainteresować: Żegnaj Apollo Creed: na co zmarł aktor „Rocky” Carl Weathers?

W jaki sposób syn Susany Zabalety został zaatakowany?

Według tego co wskazał wideo W którym brał udział Instagrama W którym pojawia się także jego matka, Zuzanna ZabaletaMaciej Mówi Jak doszło do tych wydarzeń W ostatnią środę, 7 lutego 2024 r., w dzielnicy San Juan.

Była godzina szczytu, dosłownie w tym czasie, gdy przejeżdżały wszystkie samochody, a na motocyklu jechała dwójka dzieciaków, wysiedli, zabrali nam broń, założyli nam na plecy, do widzenia z komórkami.”

Zabaleta dodał, że powiedziano im, co jest typowe Klasyczne przekleństwa Zanim zaatakujesz tych, którzy o to proszą Metoda agresywna Aby dać im wszystko, co mają wartość, w ten sam sposób, o którym wspomniał Matthias przemoc W ataku.

„Pobili jednego z moich przyjaciół, ponieważ poprosił nas o otwarcie telefonów, a mój przyjaciel był bardzo zdenerwowany i wtedy (napastnik) zaczął go bić”.

I jak wspomnieli, to było ich Bardzo dobra reakcja policjiAle to było w Ministerstwie Publicznym, gdzie doszło do komplikacji w związku z jednym z pracowników:

Powiedział nam: „Teraz ja się wami zaopiekuję, te dwie osoby mijają was, a potem wy przechodzicie” i nie, wszyscy ludzie, którzy tam byli, przechodzili i była 12:30 w nocy (…) Masz to zrobić, ale strasznie jest przybyć na miejsce i czekać, aż cię wesprze i ludzie zobaczą cię z wyrazem twarzy „przepraszam, wyświadczam ci przysługę (sic!)”

Może Cię zainteresować: Księżycowy Nowy Rok 2024: Google świętuje go tymi hasłami. Co one oznaczają?

READ  Horoskopy Waltera Mercado: Oto, co czeka Twój horoskop na dzisiaj, wtorek, 23 stycznia

Na koniec dał A odbicie Zrozumieli ponownie, jak ważne jest raportowanie Dobra Dzieło Członkowie Sekretariatu Bezpieczeństwa Obywatelskiego (SSC-CDMX) Zapytali więc ludzi Uważaj na ataki.

Wśród komentarzy pojawiły się następujące: Wiadomości wsparcia Wobec syna Susany Zabalety:

  • „Jakie odważne… cieszę się, że nic ci się nie stało, ale to nie jest warte tego, co robią ci ludzie!”
  • „Ważne, że nic ci się nie stało. Pilna sprawiedliwość”.
  • „To bardzo smutne słyszeć, że dzieją się takie rzeczy. Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina macie się dobrze. Uściski!”
  • „Najważniejsze, że wszystko u nich w porządku”.
  • „Dzięki Bogu, że nic im się nie stało! Ale co za straszne przeżycie”.

AIHC