21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Cieszę się, że wyszedł z tego oszustwa” z „The House of Celebrities” – El Financiero

„Cieszę się, że wyszedł z tego oszustwa” z „The House of Celebrities” – El Financiero

Aktorka Niorka Marcos skomentowała w filmie TikTok po odejściu swojego syna, Emilio Osorio: „Jestem bardzo szczęśliwa, prawda jest taka, że ​​rodzina znów jest zjednoczona”. Słynny dom Meksyku Jak Piąty wicemistrz.

55-letnia piosenkarka i tancerka uczestniczyła w imprezach związanych z programem, ale potem rozpoczęła trwające kontrowersje związane z produkcją reality show.

W rezultacie w zeszły piątek nie mógł iść na plan nagraniowy, aby przywitać się z Emilio, ponieważ jego ojciec, Juan Osorio, musiał na niego czekać na ulicy. W związku z tym w swoich filmach podziękował komuś, kto pokazał im, co się dzieje, aby mogli obejrzeć, ponieważ oni również nie mieli żadnych informacji.

„Jestem bardzo Cieszę się, że Emilio wyszedł z tego *nonsensownego* oszustwaJestem zaintrygowana, ponieważ mój syn spełnił swoją misję przedstawienia się wszystkim ludziom, a to jest dla nas ważne.Nie jest mi smutno, że nie wygrał. Nie o to chodziłopowiedziała gwiazda na TikToku.


Niorka zostaje oskarżona o oszustwo w The House of Famous Mexico

Nyurka dodała, że ​​pensja jej syna co tydzień była „bardzo dobra”. Słynny dom Meksykuprogram wyprodukowany przez Rosę Maríę Noguerón Hernández, ponadto jedzie do Włoch i stwierdził, że zajmie się całą „nienawiścią”, jaką otrzymał.

„Byliśmy Modli się, żeby ją zabrali! Dlatego skakaliśmy ze szczęścia i łez… Udało im się potwierdzić co tchórze Że w tym show-biznesie jest kilku dzwoniących, a kiedy tej osoby tam nie ma, wypluwają tyle * nonsensów i „nienawiści”… jakie to smutne, że poświęcają swoje umysły krzywdzeniu innych! „

Opowiedziała również, że zanim wszedł, opowiedział jej już o tym, czego doświadczyła w swoim doświadczeniu we wcześniejszym wydaniu słynny dom w której brał udział i wyjawił, co mu powiedział, gdy w końcu wyszedł: Powiedziałem mu do ucha Rosa Maria nie mogła oszukiwać, a ja i ludzie nie pozwoliliśmy jej na to„.

READ  Horoskop na tydzień od 15 do 18 maja 2023 roku

W szczególności Nyurka podkreśliła, że ​​​​producent programu chciał ją wykorzystać: „Wszystkie rzeczy, które Rosa Maria zasymilowała, już nie istnieją, ponieważ zaczęła je asymilować ze mną, Nawet nie wiedziałem, że istniejeMyślał, że złapie mnie za język, uderzył w mur berliński„.


Dlaczego Niurka walczyła z produkcją „La Casa de los Famosos México”?

Skrytykował Kubańczyka, który również brał udział w jednej z edycji Big Brother VIP Słynny dom Meksyku Nawet faworyzować członków takich jak Jorge Llosa Wezwał zwolenników do rezygnacji z Vix+:

„Nagraj anuluj swój Vix+ i oznacz mnie. Pokażmy, że ogólne zasady są.”Niurka Marcos skomentowała w filmie udostępnionym na Instagramie.

Ponadto, po nominacji Emilio Osorio po raz pierwszy, The Driver Diego D’Eris skomentuj to Nyurce nie uda się uratować syna. niż zostać kolejnym kandydatem.

Odpowiedziała: – Cóż, jeśli nie podniesiesz rąk, to może tak, Diego. Naprawdę? Mam nadzieję, że nie podniesiesz rąk i nie pozwolisz publiczności grać”.

Kubańczyk zaczął narzekać, że hiszpański aktor Jorge Llosa wygrał cztery razy w wyzwaniach wyboru kapitana domu i potwierdził Że program został celowo naprawiony.

Ponadto mówił o ich chęci pozwania go do sądu: „Moje kontakty właśnie mnie powiadomiły… ViX+I Zamierzają mnie pozwać za publiczną utratę ich… Dlaczego miałoby tak być? Pozwą mnie, bo jestem tym głosem, który towarzyszy ludziom… no, pozwijcie mnie. Każdy scenariusz mi odpowiada”.

Kto wygrywa The House of Famous Mexico 2023?

Dom kończy dzisiaj swój ostatni dzień z tylko czterema zawodnikami, wszyscy z zespołu „Infierno”, ponieważ produkcja zdecydowała w ostatniej chwili o zdyskwalifikowaniu piątego finalisty:

On Ostateczna nagroda to 4 miliony meksykańskich pesoktórą pięciu finalistów „Team Infierno” zgodziło się rozdysponować w następujący sposób:

  • 1 milion pesos dla każdego z czterech finalistów.
  • Wyjazd do Włoch dla dwojga na piąty finałowy etap: w tym przypadku był to Emilio Osorio.
READ  Shakira: Ujawniają druzgocącą reakcję, którą poczuła, gdy zobaczyła, jak jej dzieci bawią się z Clarą Shea Marty