3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Suburbia kontynuuje sprzedaż i kończy ją czteroosobowym składanym stołem

Suburbia kontynuuje sprzedaż i kończy ją czteroosobowym składanym stołem

Wpisałem Styl życia On

Na przedmieściach miasta w dalszym ciągu obowiązują znaczne rabaty we wszystkich swoich oddziałach w związku z ofertami likwidacyjnymi, które rozpoczęły się na początku 2024 roku. Wśród ich ofert znajdziesz ten piękny składany stół, którego będziesz potrzebować w swoim domu.

Na przyjęcia i inne okazje nie zaszkodzi przygotować sobie inny stół na wypadek niespodziewanego przybycia gości, a poza tym, że jest w promocji, ten stół jest piękny i będzie idealnie wyglądał w Twoim domu.

Jakie cechy posiada składany stół Suburbia?

Ten składany stół ma cztery siedzenia, więc nie musisz martwić się o krzesła podczas ustawiania go w domu. Ponadto jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, odpornych na różne warunki klimatyczne, takie jak ekstremalne zimno, w którym żyjemy.

Stół ma maksymalne obciążenie 50 kg, a krzesła do 85 kg.

Jedną z jego najważniejszych cech jest to, że można go bez większego problemu złożyć i łatwo przewieźć w samochodzie. Ponieważ należy pamiętać, że idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach, ponieważ „można go bezpiecznie konserwować w każdym terenie”.

Ile kosztuje składany stół sprzedawany przez Suburbię?

Jak wspomnieliśmy wcześniej na początku tego artykułu, stół jest w niesamowicie obniżonej cenie w Suburbia.

Zwykle można go kupić za 2299 P, chociaż teraz, gdy jest w promocji, kosztuje tylko 1599 P.

.

Jeśli chcesz, możesz odroczyć ją na sześć nieoprocentowanych miesięcy w przypadku kart Suburbia lub na trzy nieoprocentowane miesiące w przypadku innych rachunków bankowych.

READ  Departament Gospodarki potwierdza, że ​​GM będzie produkować wyłącznie pojazdy elektryczne w Coahuila