24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Riccardo Cadena przygotowuje się do meczu z Tricolor Sub 23 po odejściu Gerardo Espinosa

Riccardo Cadena przygotowuje się do meczu z Tricolor Sub 23 po odejściu Gerardo Espinosa

Seria Ricardo Ma zamiar wrócić na ławkę rezerwowych i wysunąć się na czołowego zawodnika mającego poprowadzić drużynę Meksykańska podselekcja 23 Po Gerarda Spinozy Opuści urząd.

Jak potwierdził współpracownik RÉCORD, Rubén Rodriguez, strateg zostanie powołany do tej kategorii w piątek, a Cadena będzie faworytem na tym stanowisku.

Cadena, który wcześniej był kapitanem podzespołu Tapatio, później objął kierownictwo pierwszego zespołu klubu ChivasMógł wrócić na ławkę rezerwowych w innej roli, tym razem na poziomie drużyny narodowe.

Strateg, którego menadżerowie pozostawili Chivas z rekordem 10 zwycięstw, 9 remisów i 6 porażek w 25 meczach, od chwili opuszczenia klubu był w okresie bezczynności. Jednak panorama może się dla niego drastycznie zmienić, gdy dotrze do Tru Sub 23.

Warto zaznaczyć, że stanowisko to zwolniło się w tym tygodniu po tym, jak Puebla usunął Eduardo Arce’a ze stanowiska technicznego. Gerardo Espinosa, który początkowo miał zastąpić Arce’a, zrezygnował ze stanowiska w reprezentacji Meksyku U-23 na rzecz przejścia do sektora, ignorując ograniczenia organizacyjne, które uniemożliwiły mu przejęcie pozycji w drużynie. Rozwój ten skłonił Meksykańską Federację Piłki Nożnej do poszukiwania odpowiedniego następcy Espinosy.

Możesz być także zainteresowany: Jego Wysokość krytykuje swoich krytyków: „Messi futbol czuje i wierzy, że ma zdolność do krytykowania”

READ  „Jeśli on tego chce, w porządku”.