9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownicy Shakiry ujawniają, że byli źle traktowani i wykorzystywani w pracy

Pracownicy Shakiry ujawniają, że byli źle traktowani i wykorzystywani w pracy

Po wydaniu „El Jefa”, udanej współpracy z Fuerza regido, niektórzy internauci zastanawiali się, czy byłoby to możliwe Czy Shakira jest złym szefem? I handlowali Niezwykłe historie byłych współpracowników piosenkarza.

W programie prasowym „Espejo Público”. Javiera Sirianniego Okazało się, że wielu Pracownicy Skarżyli się na traktowanie piosenkarza.

„Oni Narzekają, że dla Shakiry praca nie miała końca. Gotowanie zajęło wielu osobom 17 godzin.E… Pewnej niedzieli gotowali dla 17 osób i Chciała odgrzać kurczaka o drugiej w nocy. Powiedział mu: „Nie mogę już tego znieść. Nie będę z tobą zadzierał”. „Automatycznie ich wyrzuciłem o 6:30 i zostawiłem na ulicy” – powiedział Sirianni.

„To, co przydarzyło się domowi, to to, że nie ma on końca, Pracownicy mieszkali w tym domu, nie posiadali ubezpieczenia zdrowotnego i nie mieli osobowości prawnej. Musieli być, nie mówię, że niewolnicyAle albo to, albo powrót do Kolumbii, albo praca na jej łasce, czyli gotowanie o każdej porze i serwowanie każdemu, kto przyjdzie do pracy…” – kontynuował dziennikarz.

Shakira jest oskarżana o to, że źle zarządza swoimi pracownikami

Instagrama

Na koniec Javier Sirianni dodał, że w celu poprawy swojego wizerunku: Shakira zamierzała zapłacić mu dużą sumę pieniędzy Wobec ludzi, których zatrudniał, aby wystawić Gerarda Pique w złym świetle i nazwać go „łobuzem”.

„Aby wyprodukować tę piosenkę, El Jefe, Shakira musiała zapłacić wszystkim ludziom, których zatrudniała przez całe życie, w tym tej kobiecie Lily. Zapłacono jej prawie milion dolarów. Musiał spłacić wszystkie długi, żeby móc teraz oskarżyć Pique o bycie skąpcem„, podsumował.

Shakira zaprasza Lily Melgar, swoją nianię, do udziału w jej teledysku do El Jefe

Shakira zaprosiła Lily Melgar, nianię, która odkryła zdradę Gerarda Pique z Clarą Chia, do teledysku El Jefe Z kolekcją Fuerza Regido. Kolumbijska piosenkarka miała ważny powód, dla którego Lily wzięła udział w klipie.

READ  Karen Lyon wychodzi dziś za mąż! Oto wszystkie szczegóły | Filmy + zdjęcia

W tekście „El Jefe” Shakira i Fuerza Regida opowiadają o znęcaniu się szefów nad swoimi pracownikami, dlatego kompozytor zadedykował piosenkę Lily i dał do zrozumienia, że ​​nie otrzymałaby ona ani jednego peso w ramach rekompensaty od Gerarda Piqué, gdy ich doszło do głośnego rozstania.

„Lily Melgar, ta piosenka jest dla ciebie, ponieważ nie zapłacili ci odszkodowania”.Shakira wspomina w końcowej części utworu, który przekroczył już 30 milionów wyświetleń na YouTube.

Przypomnijmy, że Lily Melgar to boliwijska niania, którą Shakira i Pique zatrudniły do ​​opieki nad dwójką ich dzieci, gdy były małe i nadal mieszkały w Barcelonie.

Tak naprawdę Shakira podjęła decyzję, aby Lily kontynuowała z nią współpracę po rozstaniu z byłym piłkarzem, co potwierdziła córka Melgara w poście na X (dawniej Twitterze), w którym napisała: „Mimo wszystko nadal współpracuje z Shakirą”..


Były mąż Lily Melgar broni Shakirę przed Gerardem Piqué

Ale, Marco Antonio Molina, mąż nianiwywiad przeprowadzony przez Unitel i Potwierdził „całkowicie niegrzeczne” zachowanie Gerarda Piquektóry faktycznie nie chciał zapłacić Lily odszkodowania.

Za pośrednictwem konta X (dawniej Twittera) Dariany Melgar, córki pary, opublikowano wideo, w którym Marco Antonio wyjaśnia, w jaki sposób Leila nawiązała współpracę z celebrytami.

„To było w 2015 roku, byliśmy w Barcelonie, przyjechałem i zostałem, a potem Pracę załatwił mu przyjacielMarco Antonio pamięta.

Liliana ma trójkę dzieci i wszystkie mieszkają w Miami. Jego związek z Shakirą rozpoczął się jako związek zawodowy, a teraz są bardzo blisko na poziomie osobistym, do tego stopnia, że ​​pojawił się w teledysku do „El Jefe” wspierającego Kolumbijczyka.


Przeczytaj także