16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lis Vega wyznacza trend w strojach kąpielowych z plaży

Lis Vega wyznacza trend w strojach kąpielowych z plaży

Lisy Vegi Urodziła się w Hawanie na Kubie w październiku 1977 r. Dzięki dużej pracy i wysiłkom stała się na kilka dziesięcioleci uznaną gwiazdą i wie, jak dostosować się do ery cyfrowej, od czasu, gdy publikuje posty na swoich oficjalnych kontach w mediach społecznościowych . Zawsze zaskakuj swoich obserwujących.

Liseska Vega Galvezpełne imię piękności Lisy VegiNieustannie pokazuje, dlaczego uważana jest za jedną z najbardziej podziwianych kobiet w środowisku artystycznym. Modelka wyróżnia się także jako tancerka, aktorka i piosenkarka, dzięki czemu jej kariera jest dobrze rozwinięta i urozmaicona.

Liz Vega pozowała. Źródło: Instagram

W wieku 46 lat, Lisa Przez kilkadziesiąt lat udało mu się zbudować silną i różnorodną karierę. Z biegiem czasu wiedziała, jak się odnowić i odkryć sposoby na wyróżnienie się w sieciach społecznościowych. Ostatnio stało się to trendem Instagrama Dzieląc się treściami w kostiumie kąpielowym, który wszystkich oszalał, zgodnie z jej uroczym stylem.

Liz Vega zostaje uderzona kolanem w plecy, co powoduje wzrost temperatury

A na ostatniej pocztówce z jego opowiadaniami, Liseska Vega, stojąc na kolanach, pokazując upragnioną sylwetkę. Dodatkowo, żeby dodać blasku, dodała do swojego zakładu ciemne okulary, nadając wpisowi letni wygląd, który powtarzały się na innych kontach.

Liz Vega pozowała. Źródło: Instagram

Lisy Vegi Opublikowała post, w którym prezentuje metaliczne bikini z plaż w Miami. Zgodnie z oczekiwaniami piękna modelka wywołała wielki gniew wśród prawie dwóch milionów obserwujących ją na Instagramie, którzy nie wahali się poświęcić tej chwili fali komentarzy i zachęcających wiadomości, aby nigdy nie przestała ich zaskakiwać.

Czytaj:

Z plaży Liz Vega pokazuje, jak nosić dwuczęściowy kostium kąpielowy pod koniec lata

Lis Vega paraliżuje internet najmodniejszym w tym sezonie dwuczęściowym kostiumem kąpielowym