18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na aukcjach Liverpoolu 40-calowy monitor Full HD kosztuje mniej niż 5000 funtów

Na aukcjach Liverpoolu 40-calowy monitor Full HD kosztuje mniej niż 5000 funtów

Wpisałem Styl życia On

Ekrany zrewolucjonizowały świat rozrywki, ponieważ teraz możesz cieszyć się ulubionymi serialami i filmami w zaciszu własnego domu. Abyś mógł cieszyć się tym doświadczeniem, Liverpool wystawił na aukcję ten 40-calowy ekran, który możesz kupić w atrakcyjnej cenie.

Jeśli więc zastanawiasz się nad odnowieniem swojego telewizora, aby obejrzeć nowy sezon serialu, który tak lubisz lub zaprosić znajomych do grania w gry wideo, to Twoja szansa.

Liverpool zawsze rozpieszcza swoich klientów najlepszymi ofertami i promocjami na szeroką gamę artykułów elektronicznych, artykułów gospodarstwa domowego, odzieży i akcesoriów. Włącznie z tym wyświetlaczem Full HD.

Jaki 40-calowy monitor HD zostanie wystawiony na aukcji w Liverpoolu?

Jeśli chcesz zobaczyć wszystko w wysokiej rozdzielczości, Liverpool posiada 40-calowy ekran Sansui z technologią Full HD i rozdzielczością 1920 x 1080, który potrafi uchwycić każdy szczegół.

Jest to model z 2020 roku, który ma Netflix i ma możliwość udostępniania treści z tabletu lub smartfona na ekranie.

Posiada również wejścia audio Ultra surround Full HD i HDMI, wejście USB, wejście wideo RCA i moc wyjściową 12 W na głośnikach, jest kompatybilny z dowolną siecią Wi-Fi i zawiera pilota.

A co najważniejsze, jest bardzo konkurencyjny cenowo, ponieważ… Jego pierwotna cena wynosiła 8999 peso, a obecnie wynosi tylko 4990 peso.

Ponadto możesz zyskać do sześciu miesięcy bez odsetek w przypadku karty Liverpool Card i do trzech miesięcy bez odsetek w przypadku kart uczestniczących. Jeśli chcesz ubiegać się o swoją ofertę, powinieneś uciekać, ponieważ ta oferta nie będzie trwała.

READ  Asuka Langley inspiruje zmysłową figurę w kostiumie porodowym - Kudasai