21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fan Starfield na poziomie 92 znajduje bardzo drogą legendarną broń, wartą 136 000 punktów, która jest dla niego zbyt potężna

Fan Starfield na poziomie 92 znajduje bardzo drogą legendarną broń, wartą 136 000 punktów, która jest dla niego zbyt potężna

Trochę broni w com.starfield Są tak dobre, że korzystanie z nich prawie nie sprawia przyjemności. Na przykład to Legendarny pistolet wiązkowy cząstek Gracz stwierdza, że ​​jest on tak uszkodzony, że nie chce go używać. On sam musi być tego w pełni świadomy: zainwestował już wiele godzin w grę i osiągnął poziom 92.

Fani Starfield uważają, że niesamowicie fajna broń nie sprawia już przyjemności

Jak grać z cheatami: W pole gwiazd, Najwyraźniej można znaleźć broń, która sprawia, że ​​walka w nowej grze RPG science-fiction firmy Bethesda staje się całkowicie absurdalna. Przynajmniej bardzo niewielu graczy dobrze by się bawiło, gdyby pokonali wszystko i zabili wszystkich kilkoma strzałami.

Zamknij kurtynę przed tą bronią! Legendarny pistolet z wiązką cząstek zasługuje na swoją nazwę. Jest nie tylko bardzo rzadki, ale także wyposażony nowoczesny zrzędliwy Oznacza to, że z każdym dodatkowym trafieniem zadaje większe obrażenia niż zwykle, niezależnie od tego, czy jest to ten sam cel, czy nie.

Do tego dochodzą jeszcze dwie inne cechy szczególne: z jednej strony tzw Jednocalowy ciosZapewnia to, że kule tej broni rozpraszają się jak karabin; Jednak nie do tego stopnia, aby uczynić go nieporęcznym na dłuższą metę, ale po prostu, aby ułatwić i lepiej uderzać.

Do tego dochodzi zwiększona prędkość strzelania, co jest wisienką na torcie. Jak widać broń ta nie pozostawia wiele do życzenia i eliminuje wszystkich przeciwników. W rezultacie gracz jest praktycznie odpychany przez tę niesamowicie potężną broń:

„Ta broń jest tak zepsuta, że ​​nawet nie chcę jej używać”.

Jak zdobyć broń? Występuje losowo po zabiciu wroga. Możesz więc polegać tylko na swoim szczęściu. Wiele innych osób, które znalazły szczególnie dobre artefakty w com.starfield W komentarzach piszą podobne rzeczy.

READ  5 tanich telefonów z najwyższej półki z Czarnego Piątku 2023, które są tego warte

To nawet nie jest najsilniejsze: Najprawdopodobniej ta legendarna broń to jeszcze nie koniec, wręcz przeciwnie. Z jednej strony pojawiły się dawno temu Reddit Z drugiej strony, broń zadająca więcej obrażeń na strzał (ale pozbawiona modów) będzie prawdopodobnie nadal podnosić jakość w miarę zdobywania kolejnych poziomów przez graczy, a tym bardziej, jeśli będą przechodzić przez historię wiele razy. com.starfield. Co sądzisz o broni? Jaka jest najlepsza broń, jaką do tej pory znalazłeś w Starfield?