25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To wszystkie gry, które dołączą do usługi w tym miesiącu

To wszystkie gry, które dołączą do usługi w tym miesiącu

Red Dead Redemption 2 powraca do usługi po raz drugi i jest to najlepsza gra, która pojawi się w maju

Dotarliśmy już do połowy maja i zapowiedziano już gry, które PlayStation zdecydowało się włączyć w tym miesiącu do PS Plus Extra i Premium. Minęło już trochę czasu, jak wspomniałem, Gry serwisowe są nieco opóźnione. Tak czy inaczej, ten dzień już nadszedł i wiemy już, jakie wszystkie tytuły trafiły do ​​katalogu PS4, PS5 (Plus) oraz katalogu PS1, PS2, PS3 i PSP (Premium). Zostawiam was obu na liście poniżej.

Lista gier, które pojawią się w PS Plus Extra w maju 2024 r

Zdjęcie 125

Jak wiecie, tytuły dołączające do katalogu PlayStation Plus Extra to Wszystkie gry na PS4 lub PS5, Ale nic z PS3, PS2, PS1 czy PSP. Jeśli chcesz cieszyć się klasycznymi tytułami konsolowymi, będziesz musiał przejść na poziom premium, który zostawiam poniżej. Ale co się teraz dzieje: Lista gier, które dołączą do PS Plus Extra w maju:

 • Red Dead Redemption 2 (Playstation 4)
 • Firma oszukańcza (PlayStation 5)
 • Sims 4 Miejskie życie (Playstation 4)
 • Szef przestępstwa: Miasto Rokai (PlayStation 5)
 • Osadnicy: nowi sojusznicy (Playstation 4)
 • Stranded: Obcy świt (PlayStation 4, PlayStation 5)
 • Misja kota (Playstation 4)
 • Kocie poszukiwanie II (Playstation 4)
 • Gra wideo Lego Film 2 (Playstation 4)
 • oglądać psy (Playstation 4)

Lista gier, które pojawią się w PS Plus Premium w maju 2024 r

Teraz przyszła kolej na gry klasyczne, czyli tytuły, które trafią do PlayStation Plus Premium, czyli te przeznaczone na PS3, PS2, PS1 czy PSP. Warto zauważyć, że jeśli jesteś subskrybentem tego poziomu, będziesz mógł także cieszyć się wszystkim, co obejmuje poziom bonusowy, oraz innymi korzyściami, takimi jak gra w chmurze, bezpłatne wersje próbne wybranych tytułów i nie tylko. Uzyskaj dostęp do następujących informacji:

 • 2Xtremalne (PlayStation 4, PlayStation 5)
 • Policja G (PlayStation 4, PlayStation 5)
 • Robaki pinballowe (PlayStation 4, PlayStation 5)
READ  Udało mu się schwytać imponującego kosmicznego anioła na granicy wszechświata - uczył mnie nauki

Kiedy będzie dostępny?

Wszystkie wymienione tutaj gry, zarówno te z poziomami bonusowymi, jak i premium, staną się takimi Będzie dostępny w najbliższy wtorek, 21 maja Od 11:00 CEST. Aby ją pobrać, po prostu wyszukaj ją w PS Store za pośrednictwem Internetu, aplikacji lub konsoli, dodaj ją do swojej biblioteki i pobierz. Możesz dodać je do swojej biblioteki bez konieczności ich pobierania (co nie oznacza, że ​​będziesz mógł w nie grać, jeśli pewnego dnia opuścisz usługę). I ty też możesz Zagraj w nią poprzez transmisję na żywo, jeśli jesteś subskrybentem premium.

Moja rekomendacja na ten miesiąc

Niewątpliwie, Moja najlepsza rekomendacja to Red Dead Redemption 2. Głupotą byłoby nie polecić tej gry, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej w nią nie grałeś. To jedna z najlepszych gier z otwartym światem w historii (obok takich tytułów jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild/Tears of the Kingdom Również dzyń dzyń) I z wyjątkową historią i postaciami.