3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kup taniego iPada w Czarny piątek 2023: najlepsze oferty!

Kup taniego iPada w Czarny piątek 2023: najlepsze oferty!

Przedstawiamy najlepsze oferty na iPada w Czarny piątek.

Czarny piątek zapewnia nam świetne oferty na produkty Apple iPad

Tydzień Czarnego Piątku oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj Najlepsze oferty na wszelkiego rodzaju produkty, w tym Apple iPad. Kilka bardzo ekscytujących ofert! Choć prawdą jest, że Apple świętuje Czarny Piątek w dość szczególny sposób, inne platformy, takie jak Amazon, MediaMarkt, Fnac i reszta sklepów internetowych oferują nam oferty. Kup iPada bardzo tanio.

W Czarny Piątek istnieje wiele sklepów internetowych, w których można kupić tanie urządzenia Apple. Przez cały tydzień Czarnego Piątku będziemy aktualizować zawartość tego przewodnika Z najciekawszymi rabatami, ofertami i wyprzedażami na produkty iPad we wszystkich sklepach internetowych. W Czarny Piątek będzie też wiele ofert na iPhone’a, którymi będziemy się dzielić każdego dnia!

Czekamy na ofertę iPadów na rok 2024, zawierającą wiele innowacji, takich jak panele OLED czy nową generację procesorów Apple Silicon, nie ma nic złego w przyjrzeniu się temu. Najlepsze oferty z najtańszym iPadem na Czarny Piątek 2023. Kto wie, być może wkrótce poznasz kolejnego znajomego z aplikacji…

Najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku 2023 na iPada

Rozpoczynamy tydzień Black Friday w wielkim stylu Z najciekawszymi ofertami na produkty Apple iPad. IPad przoduje na rynku, zwiększając wyniki sprzedaży, mimo że w ostatnich latach branża odnotowuje spadek. Jednak kontynuujemy oferty, nie zapomnij Śledź na żywo Czarny Piątek Aby odkryć najlepsze rabaty w branży technologicznej.

iPada

iPada 2022

iPad 10. generacji jest dostępny na Amazonie w bardzo ekscytującej ofercie

iPad 10. generacji, który już wówczas analizowaliśmy, znany również jako „iPad 10” lub „iPad (2022)”, to najtańszy model tabletu Apple. Ma doskonały stosunek jakości do ceny, a w Czarny Piątek ma świetną ofertę rabatową. Jego cena spada z 579 euro dopóki 529 euro. Jest również dostępny w MediaMarkt w tej samej cenie. Dobry interes.

READ  WhatsApp pracuje nad nową funkcją: Edycja Wysłanych Wiadomości

iPada (2022)iPada (2022)iPada (2022)

iPada mini

iPad mini w dłoni użytkownika

iPad mini jest wyjątkowy i ma wysoką cenę

Wszystko wskazuje na to, że Apple wypuści iPada mini 7 dopiero w 2024 roku, więc nie ma powodu czekać, aż kupisz iPada mini 6 na wyprzedaży na Amazonie ze świetnym rabatem podczas tygodnia Czarnego Piątku.

iPad mini (Wi-Fi, 64 GB)iPad mini (Wi-Fi, 64 GB)iPad mini (Wi-Fi, 64 GB)

iPada Air

Z jednej strony mamy odnowionego iPada Air czwartej generacji z 2020 roku, który otrzymał ogromną zniżkę z okazji Czarnego Piątku 2023 za cenę około 500 euro.

Z drugiej strony mamy nowszego iPada Air 5 2022 Rabat około 100 euro od pierwotnej ceny Co daje kwotę około 650 euro. Wreszcie jest dostępny na MediaMarkt za około 720 euro w kolejnej świetnej ofercie.

iPad Air 4 (2020)iPad Air 5 (2022)

iPada Pro

iPad Pro na stole

W Czarny Piątek w sprzedaży pojawi się także gigantyczny iPad Pro firmy Apple

Tydzień Czarnego Piątku przynosi także duże zniżki na linię iPadów Pro i nie są to oferty Apple, ale Amazon, jednego z autoryzowanych sklepów flagowych tej firmy. Z okazji Czarnego Piątku dwa najnowsze modele iPada Pro przeceniono w wysokości 50 euro (11 cali) i ponad 100 euro (12,9 cala) z 256 GB pamięci.

iPad Pro 11 cali (128 GB)iPad Pro 12,9 cala (256 GB)

READ  Nintendo ogłasza prośby o sequele i remastery, które otrzymuje

Który model iPada wybrać w Czarny Piątek?

Prawda jest taka, że ​​zakup nowego iPada w Czarny Piątek może przyprawić o prawdziwy ból głowy. Zwłaszcza jeśli myślisz o zakupie używanego iPada. Istnieje wiele modeli i wiele wariantów… ale nie martw się, Od iPadízate Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w tym procesie. Jest to proces sam w sobie, który powinien sprawiać radość i satysfakcję. Idź po to.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę W którym roku wypuszczono iPada? Co najbardziej przykuło Twoją uwagę? Jeśli model jest stary, może nie być tego wart. O ile nie jest to iPad Pro 2018, to prawdziwa bestia, która potrafi dać z siebie wszystko po 5 latach. Ale jeśli jest to iPad, który pojawił się dwa lata temu – Apple nie wypuścił żadnego iPada w 2023 roku – i jest w dobrej cenie w Czarny Piątek, śmiało!

Z drugiej strony należy również zwrócić szczególną uwagę na jego procesor. Jeśli ma procesor Apple Silicon (seria M), taki jak iPad Pro z chipem M2, mówimy o iPadzie, który zapewni Ci świetną wydajność przez wiele lat. Ale Jeśli ma chip Bionic, warto wiedzieć, że jego wydajność nie będzie tak wysoka w następnych latach. To zależy od Ciebie. Zawsze polecamy iPada Air i iPada Pro, ale jeśli Twój budżet nie jest wystarczający, zachęcamy do wyboru iPada (2022), to świetny iPad.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, iPadizate otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży iPadizate Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.