21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest nowy post, który w dużej mierze go zastąpi – Naucz mnie o nauce

To jest nowy post, który w dużej mierze go zastąpi – Naucz mnie o nauce

Żegnaj głos WhatsApp: to nowa funkcja, która w dużej mierze ją zastąpi.

W tym roku zgłoszono kilka funkcji i funkcji, które całkowicie zmienią sposób, w jaki patrzymy na WhatsApp. Niedawno informowaliśmy, że WhatsApp twierdzi, że zostanie całkowicie odnowiony, a teraz mamy nowy, audio udostępniane w aplikacji do przesyłania wiadomości zostanie w dużej mierze zastąpione dzięki wprowadzeniu wiadomości wideo.

Według WABetaInfoW aktualizacji beta WhatsApp dla iOS 23.6.0.73 dostępnej w aplikacji TestFlight firma społecznościowa pracuje nad nową funkcją, która pozwoli na wysyłanie wiadomości wideo do przyszłej aktualizacji. Jeśli używasz Telegrama, prawdopodobnie znasz tę funkcję, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi!

Zasadniczo ta nowa funkcja WhatsApp będzie taka sama, jaką Telegram oferował od kilku lat, a dzięki tej funkcji użytkownicy mogą wysyłać krótkie filmy jako wiadomości, po prostu naciskając ikonę aparatu w tym samym miejscu, w którym pojawia się wiadomość. ikona mikrofonu audio W WhatsApp pozwoli Ci wysyłać filmy o długości do 60 sekund, stając się nowym sposobem komunikowania się z przyjaciółmi, rodziną i innymi kontaktami.

Na poniższych zrzutach ekranu możesz zobaczyć, jak działają wiadomości wideo. Zamiast po prostu wysyłać notatkę dźwiękową, będzie można osadzić klip, w ten sposób oczekuje się, że użytkownicy lepiej zrozumieją wysyłaną wiadomość, dołączając treść wizualną.

Obraz pokazuje, jak będzie wyglądać wprowadzenie nowej funkcji do WhatsApp (po lewej) i jak wygląda funkcjonalność w Telegramie (po prawej). Strzałka wskazuje, który symbol należy nacisnąć, aby rozpocząć nagrywanie. (Foto: WABetaInfo/Naucz mnie o nauce).

Należy zauważyć, że ta nowa funkcja jest wciąż w fazie rozwoju i zostanie wydana w przyszłej aktualizacji, a gdy tylko będzie dostępna, opublikujemy szczegółowy artykuł o tym, czym jest i jak z niej skorzystać.


Jak wspomnieliśmy na początku, aktualizacje statusu w WhatsApp również zmienią się całkowicie, cała zakładka. WhatsApp doda nową sekcję w zakładce statusu: biuletyn, który można wstępnie nazwać „biuletynem”, chociaż nie ma on oficjalnej nazwy, ponieważ narzędzie jest wciąż w fazie rozwoju. Ale to nie wszystko, włączenie biuletynu oznacza, że ​​​​zakładka statusu została całkowicie przeprojektowana, a jedną z najbardziej zauważalnych zmian jest to, że aktualizacje statusu będą wyświetlane w układzie poziomym, a nie pionowym, co zbliża się do tego, czym jest Instagram.

READ  Nowy APK WhatsApp Plus 2024: Pobierz najnowszą oficjalną wersję 17.70 za darmo na iPhone'a i Androida - Trendy | Zabawa sportowa

Dzięki ulotkom osoby, instytucje czy organizacje będą mogły w prosty sposób dzielić się informacjami. Można to również wykorzystać do udostępniania lub wyszukiwania informacji, które Cię interesują, to znaczy użytkownicy będą mogli wybrać, od kogo chcą otrzymywać wiadomości i śledzić wybranych nadawców bezpośrednio z WhatsApp, Jak wyjaśnił WABetaInfo.

Aby otrzymywać aktualizacje statusu od swoich kontaktów i aby one otrzymywały Twoje aktualizacje, Ty i Twoje kontakty musicie mieć swoje numery telefonów zapisane w książce adresowej telefonu. Ze swojej strony, aby otrzymywać biuletyn, wystarczy zapisać się do źródła. Możesz przeczytać nasz artykuł na ten temat w pracy Kliknij tutaj.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.