28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kradnie mrożonego drinka i paczki papierosów

Kradnie mrożonego drinka i paczki papierosów

krok.- Mężczyzna obrabował sklep spożywczy w Valle de las Misiones i wyszedł z mrożonym napojem – którego marką jest Slurpee – i papierosami. Stoppers of El Paso i Departament Policji El Paso proszą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny zamieszanego w ten napad w ramach programu Crime of the Week.

W sobotę 13 maja o godzinie 4:38 mężczyzna wszedł do sklepu Circle K znajdującego się przy 7100 North Loop.

Podszedł do automatów z napojami i poczęstował się Slurpee. Podczas gdy ekspedientka sprzątała łazienki, podejrzany pobiegł za ladę i zabrał ponad 50 paczek papierosów, w tym marki Newport i Marlboro.

Następnie zagroził, że zabije pracownika i odszedł z papierosami o wartości 463,08 dolarów i Slurpee.

Każdy, kto ma informacje na temat tożsamości tego złodzieja, jest proszony o natychmiastowy kontakt z Programem Stoppers of El Paso pod numerem (TIPS) 566-8477 lub online na stronie cselpaso.org. Pozostaniesz anonimowy, a jeśli Twoje informacje doprowadzą do aresztowania, możesz kwalifikować się do nagrody pieniężnej. Powstrzymujący przestępczość z El Paso, Inc. Jest to organizacja non-profit, która łączy społeczność, organy ścigania i media w celu rozwiązywania przestępstw.

READ  Co wiemy o wybuchu podwodnego wulkanu i tsunami