krok.- Mężczyzna obrabował sklep spożywczy w Valle de las Misiones i wyszedł z mrożonym napojem – którego marką jest Slurpee – i papierosami. Stoppers of El Paso i Departament Policji El Paso proszą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny zamieszanego w ten napad w ramach programu Crime of the Week.
W sobotę 13 maja o godzinie 4:38 mężczyzna wszedł do sklepu Circle K znajdującego się przy 7100 North Loop.
Podszedł do automatów z napojami i poczęstował się Slurpee. Podczas gdy ekspedientka sprzątała łazienki, podejrzany pobiegł za ladę i zabrał ponad 50 paczek papierosów, w tym marki Newport i Marlboro.
Następnie zagroził, że zabije pracownika i odszedł z papierosami o wartości 463,08 dolarów i Slurpee.
Każdy, kto ma informacje na temat tożsamości tego złodzieja, jest proszony o natychmiastowy kontakt z Programem Stoppers of El Paso pod numerem (TIPS) 566-8477 lub online na stronie cselpaso.org. Pozostaniesz anonimowy, a jeśli Twoje informacje doprowadzą do aresztowania, możesz kwalifikować się do nagrody pieniężnej. Powstrzymujący przestępczość z El Paso, Inc. Jest to organizacja non-profit, która łączy społeczność, organy ścigania i media w celu rozwiązywania przestępstw.
„Miłośnik kawy. Rozrabiaka. Nieuleczalny introwertyk. Subtelnie czarujący badacz twitterów. Wielokrotnie nagradzany mediaholik społecznościowy. Miłośnik internetu”.
More Stories
Sędzia w sprawie Trumpa w Waszyngtonie odrzuca rezygnację, o którą wnioskował były prezydent międzynarodowy
„Deflacja”: dlaczego produkty supermarketów o mniejszej wielkości nie wzrosną, gdy skończy się wysoka inflacja
Zgłoszono grabieże w sklepach w Filadelfii, w tym w sklepach Apple i Lululemon