3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Konsument znalazł miłą niespodziankę ukrytą w Walmarcie

Konsument znalazł miłą niespodziankę ukrytą w Walmarcie

  • W 2021 roku najpopularniejszymi sieciami supermarketów na Twitterze były Walmart i Bodega Aurrera.

  • Walmart to najlepiej zlokalizowana sieć w segmencie supermarketów.

  • Liczba pracowników w branży supermarketów i sklepów wielobranżowych w Meksyku osiągnęła w 2021 roku ponad 722 000 pracowników.

Mężczyzna miał niezwykłe i urocze doświadczenie podczas zwiedzania alejek Walmartu, gdzie znalazł uroczego pluszaka ukrywającego się wśród półek sklepu. Jednak najlepsze było to, że zeskanował produkt, aby sprawdzić cenę.

W Meksyku scena supermarketów jest zdominowana przez cztery duże firmy, w tym między innymi Walmart, Soriana, Chidraui i Bodega Ourera.

Według danych, które podał Statystameksykańscy klienci preferują formaty zwykłe i przecenione, o czym świadczą dane ze stycznia 2021 r., z których wynika, że ​​Walmart i Bodega Aurrera znalazły się na szczycie listy najpopularniejszych sieci supermarketów na Twitterze. Pod względem sprzedaży liderem na rynku jest Walmart, a za nim jego konkurent Soriana, którego sztandarowy format „Soriana Hiper” jest jedną z najpopularniejszych marek firmy.

Nawyki zakupowe meksykańskich konsumentów utrzymują się, niezależnie od tego, czy dokonują zakupów w sklepach Walmart, Soriana, Chedraui czy Bodega Aurrera. Według szacunków z 2020 r. podczas kwarantanny przeciętny konsument w Meksyku dokonywał zakupów spożywczych 3,3 razy w miesiącu w porównaniu do 3,6 wizyt przed pandemią Covid-19.

Jeśli chodzi o zatrudnienie, liczba pracowników w sektorze supermarketów i sklepów wielobranżowych w Meksyku osiągnęła w 2021 r. ponad 722 000 pracowników, co oznacza wzrost o około 26 000 osób w porównaniu z rokiem poprzednim. W latach 2014-2021 dochody wygenerowane przez te instytucje w kraju osiągnęły znaczącą kwotę ponad 1,33 miliarda peso meksykańskich.

Konsument znalazł miłą niespodziankę ukrytą w Walmarcie

Za pośrednictwem TikToka użytkownik o imieniu @Engel Sixty D opowiedział, jak odwiedził sklep Walmart i był bardzo zaskoczony, gdy znalazł na półkach pluszowego zwierzaka, którego cena również wynosiła zero peso i jeden cent. Chociaż wielu użytkowników dało jasno do zrozumienia, że ​​nie pobiorą od niego tak wysokiej ceny za przedmiot, prawdopodobnie też by mu go nie sprzedali.

READ  Estados Unidos maniobra para intentar bajar el precio del petróleo (y por qué podría generar un choque con la OPEP)

Ten dziwaczny odcinek pokazuje, jak konsumenci są coraz bardziej zainteresowani ofertami i rabatami, pokazując, że polując na okazje, uważne eksplorowanie zakamarków sklepu może prowadzić do zaskakujących i przyjemnych odkryć.

Niektóre komentarze, które wyróżniają się:

@Bernice: „Ale nie sprzedają ci tego po tej cenie.

@Rincon Yanet: „„Tylko tyle kosztował mnie kostium kąpielowy, a kasjerka nie chciała mi go sprzedać”.

@Maria del Carmen Huizar Servan: „„Nie sprzedają tego po tej cenie, a pracownicy pozostają przy tej cenie”.

@engelsixtyd Anioł szuka okazji w Walmarcie 😎❤️ #dla Ciebie #fyp Oferty #Walmart ♬ dźwięk oryginalny – Engel SixtyD

I nie jest to jedyny przypadek, gdyż to samo przydarzyło się użytkownikowi o imieniu @irvingofertas04, który podzielił się dziwnymi ofertami, które znalazł na Walmart, Przepuszczając produkty przez skaner, zdał sobie sprawę, że cena wynosi 0,1 centa. Stało się tak z plecakiem dla dzieci Psi Patrol i pudełkiem na drugie śniadanie Simpsonów, mimo że niektóre buty do tenisa kosztują tylko 60 dolarów.

@irvingofertas04 Znajdujemy produkty za 0,1 centa. #jeden grosz #Walmart #TIK Tok #itwassoft #Kolonia #ratunek #pieniądze #monetarny #Profico ♬ oryginalny dźwięk – irving04

Czytaj teraz: