14 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Condusef wyjaśnia, czym jest pożyczka płacowa; Dowiedz się, czy warto o to poprosić

Jeśli szybko potrzebujesz pieniędzy, możesz złożyć wniosek o pożyczkę płacową. Zdjęcie: Shutterstock

Kiedy dana osoba ma jakiś dług lub potrzebuje finansowania, ucieka się do pożyczki; W bankach tam Pożyczki płacowe, które mogą być dobrym wyborem I ma tę właściwość, że jest przekazywana pracownikom, których pensje wpłacane są na konto w instytucji finansowej – wyjaśnił Confusef (Krajowy Komitet Ochrony i Obrony Użytkowników Usług Finansowych).

Co to jest kredyt na poczet wynagrodzeń?

The Kredyt na listę płac Jest to produkt finansowy które mogą być przekazane pracownikom lub pracownikom, których pensje wpłacane są na konto w instytucji finansowej (bank), mężczyzna Condusef przez swój magazyn chroń swoje pieniądze.

  • W porównaniu z innymi pożyczkami, pożyczka na wynagrodzenie może być udzielona tylko przez bank, w którym pracownik jest zdeponowany

Wpłata jest wpłacana bezpośrednio na konto i jest automatycznie potrącana w momencie wpłaty wynagrodzenia.

Może Cię to zainteresować: Czym jest siedziba finansowa przed SAT i jak dokonać zmiany w RFC?

„W przeciwieństwie do innych środków, ryzyko tej kwoty jest niższe, o ile kontrahent utrzymuje swoją pracę i regularnie otrzymuje wynagrodzenie, ta sama kwota będzie nadal wypłacana”.

Chcę pożyczkę płacową, jak mogę ją zaciągnąć?

Jeśli już zdecydowałeś się zatrudnić Kredyt na listę płacBędziesz musiał udać się do oddziału banku gdzie twój pracodawca deponuje twoją listę płac; Aby rozpocząć proces, poproszą Cię o oficjalną tożsamość, dane konta i potwierdzenie adresu.

  • W niektórych przypadkach umowę można zawrzeć poprzez zaproszenie w bankomacie

Czy weryfikacja kredytu na poczet wynagrodzeń trwa zbyt długo?

upoważnić cię Ten rodzaj kredytu zależy od instytucjiMoże to być od 30 minut, godziny, a nawet kilku dni po złożeniu zamówienia. Ilość Pieniędzy zależy od twojej pensjiczęstotliwość płatności i wiek listy płac.

  • Po oddelegowaniu czas na spłatę długu będzie między Średnio sześć i 72 miesiącez płatnościami miesięcznymi lub dwumiesięcznymi, będzie to zależeć od Twojego banku i zakresu autoryzacji.
READ  Primer ETF de Bitcoin de Estados Unidos aprobado por la SEC

Wśród zalet korzystania z opcji na swoją korzyść jest to, że nie jest wymagane żadne zabezpieczenie, a pożyczka jest oparta na Twoim wynagrodzeniu. Kolejną zaletą, wyjaśnił, jest to, że mogą ci ją udzielić szybciej niż otrzymanie osobistej pożyczki mieszkanie.