22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Costco wystawił na aukcję wodoodporny składany stół o długości prawie 2 metrów

Costco wystawił na aukcję wodoodporny składany stół o długości prawie 2 metrów

Wpisałem Styl życia On

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem składanego stołu, aby przygotować go na przyjęcia lub urodziny, gdy gromadzi się dużo osób, ale nie chcesz, aby wyglądał jak tradycyjne, które wszyscy znamy, ta informacja przypadnie Ci do gustu.

A Costco poszło „ładnie” i oferuje składany stół o wymiarach prawie dwóch metrów w cenie, która sprawi, że będziesz miał kwadratowe oczy. Dlatego czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

Jakie cechy posiada składany stół Sam's Club?

Ten składany stół marki Lifetime ma 1,82 m długości i zapewnia trwałość oraz upływ czasu, dzięki czemu można go używać przy wielu okazjach.

Powierzchnia tego stołu jest nie tylko solidna, ale posiada również ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania na zewnątrz, tj. na balkonie lub w ogrodzie..

Co więcej, jedną z jego najbardziej godnych uwagi cech jest to, że jest bardzo praktyczny i można go złożyć na pół, co ułatwia transport i przechowywanie. Dzięki temu po odłożeniu nie zajmie dużo miejsca w domu.

Należy również pamiętać, że dzięki stalowej ramie zapewnia wytrzymałość i jest wodoodporny, zapewniając solidne wsparcie nawet w niesprzyjających warunkach.

Ile kosztuje ultrastylowy składany stół sprzedawany przez Sam's Club?

Porozmawiajmy teraz o cenie, która sprawi, że będziesz mieć kwadratowe oko. Obecnie kosztuje 1999 pesos i pamiętaj, że możesz go kupić na ich stronie internetowej costco.com.mx, wystarczy wyszukać go, używając kodu produktu: 726351.

READ  Jeśli masz te Volkswageny, weź je do recenzji