22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest meksykański zawodnik Samuel Cardenas, który został dyrektorem sportowym drużyny, która zdobyła mistrzostwo Polski?

Kim jest meksykański zawodnik Samuel Cardenas, który został dyrektorem sportowym drużyny, która zdobyła mistrzostwo Polski?

Meksykanin Samuel Cardenas został nowym dyrektorem sportowym Rakuten w Polsce. [X/Rakow1921]

Meksykański Samuela Cardenas Został mianowany nowym dyrektorem sportowym zespołu Rakow CsestozowaWiadomość ogłoszona na portalach społecznościowych klubu aktualnych mistrzów polskiej ligi daje nadzieję 28-latkowi, który ma przed sobą wielką karierę w Europie.

Meksyk Rozwój opierał się na eksporcie zawodników na Stary Kontynent i relokacji części techników, jednak rzadko zdarza się, aby menadżer grał w drużynie poza granicami kraju.

We wtorek 5 grudnia ogłoszono, że Meksykanin Samuel Cardenas obejmie stanowisko dyrektora sportowego polskiej drużyny Rakowa Częstochowa, co jest bardzo ważnym stanowiskiem w jego młodym wieku, choć nie ma jeszcze 7 lat. Doświadczenie lat.

„Zdecydowaliśmy się na reżysera z międzynarodowym doświadczeniem. Po szczegółowej analizie rynku, wielu rozmowach i konsultacjach uznaliśmy, że warto wybrać Samuela, utalentowaną osobę, posiadającą umiejętności wymagane przez klub” – podzielił się. Piotr ObidzińskiLider zespołu.

Ma 28 lat, ale piastował różne stanowiska w pięciu europejskich klubach. [X/Rakow1921]

Samuel Cardenas jest zachwycony szansą, jaką dał mu klub, szczególnie na tak ważnym etapie, biorąc pod uwagę, że jest to aktualny mistrz ligi. Polska i wykazały znaczny wzrost w ostatnich latach.

„Jestem szczęśliwy, że jestem częścią Ralo i doceniam szansę, jaką dostałem, aby dołączyć do tego klubu. Mocno wierzę w jego siłę, choć w ostatnich latach nastąpił znaczny postęp, wciąż jest dużo miejsca na rozwój. To jeden z powodów, dla których zdecydowałem się dołączyć” – powiedział Meksykanin podczas swojej prezentacji w klubie.

Właścicielem jest Samuel Cardenas 28 latMimo to występował już w pięciu klubach, wszystkie z czołowych lig europejskiego futbolu, takich jak Premier League i Bundesliga.

Z zawodową piłką nożną związany jest od 21 roku życia, dlatego ma już na koncie m.in Licencja typu A Jako trener otrzymał to UEFA. Warto zauważyć, że posiada podwójne obywatelstwo i jest obywatelem niemieckim.

READ  Keells został ogłoszony mistrzem Polski w ciężkim meczu z Wisłą Black

Rozpoczęła się jego kariera Southampton Z Anglii był zatrudniony w latach 2016-2017, a następnie przeniósł się do Schalke 04 W Niemczech od 2017 do 2018 roku. Jego występ w niemieckiej piłce nożnej w latach 2017–2020 pozwolił mu zostać dyrektorem ds. młodzieży i zespołem niższych lig Stuttgarter Kicker, którym zarządzał przez trzy lata od 2017 do 2020 r. Zwiadowca.

Samuel Cardenas dołączył do mistrza Polski Rakowa Częstochowa. [X/Rakow1921]

Był rekrutem w latach 2018-2019 Honwed Z Węgier na stanowisko Rekrutera w roku 2020 Pan Z Belgii w 2021 roku zostanie awansowany na stanowisko dyrektora ds. skautingu, które to stanowisko piastował do końca listopada ubiegłego roku.

Raków Częstochowa jest aktualnym mistrzem I ligi polskiej ligi, choć obecnie zajmuje czwarte miejsce z 29 punktami i ma osiem punktów przewagi nad liderem Śląska Wrocław.

W sezonie 2020–21 po raz pierwszy rywalizowali w międzynarodowych zawodach i teraz są sklasyfikowani. Liga EuropyWciąż walczą o trzecie miejsce w grupie, które pozwoliłoby im utrzymać się przy życiu w rozgrywkach kontynentalnych, choć będzie to liga konferencyjna.

Jednym z głównych wyzwań stojących przed polską drużyną jest utrzymanie się w europejskich rozgrywkach, próba umocnienia swojej pozycji i debiut w Lidze Mistrzów, gdzie nie udało jej się awansować z fazy kwalifikacyjnej.