29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

HBO Max pozostawił użytkowników bez Ligi Mistrzów i tak zareagował na memy

(Zdjęcia: Twitter / @gergerard – Twitter / @carlosA21194809)

W jeden z najatrakcyjniejszych dni w Liga MistrzówPlatforma, która nadaje sygnał stron (HBO MAX) Przestań aplikować. Należy zauważyć, że rozegrano jedną z najbardziej oczekiwanych gier: Paryż Saint-Germain z MessiI Neymar I Mbappe Zostało to zmierzone przez Manchester z Pep Guardiola.

Użytkownicy w sieciach okazywali irytację, skarżyli się na usługę HBO. Niektórzy nawet stworzyli Memy W zależności od sytuacji.

Sygnał jest wyłączony, kto chce zobaczyć którekolwiek z zaplanowanych spotkań 02:00. (czas środkowomeksykański) Spotkasz legendę: To wydarzenie na żywo jeszcze się nie rozpoczęło.. Nie ma obrazu z meczów, tylko ilustracja Pucharu Europy.

Niektórzy wyśmiewali upadek platformy kreskówkami.  (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Niektórzy wyśmiewali upadek platformy kreskówkami. (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)

Po zaledwie 30 minutach platforma pojawiła się ponownie i była w stanie przesłać zdjęcia. Jednak abonenci HBO Przegapili już zajęcia swoich ulubionych drużyn.

W czasach, gdy obrazy nie mogły być przechwytywane na ekranach użytkowników, najbardziej atrakcyjną grą dnia było: Paryż Saint-Germain przeciwko miasto Manchester, Pozostało od 0 do 0, ale z żywymi rutynami. Inne mecze, które nie utrzymały niczego na tablicach wyników, to Liverpool, Porto i Atletico Madrid przeciwko Mediolanowi.

Niedogodność dotyczyła również rozliczeń HBO MAX.  (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Niedogodność dotyczyła również rozliczeń HBO MAX. (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)

Z drugiej strony Real Madryt, w ich zobowiązaniu do Szeryf Tyraspola Awansuj z 2 do 0 z wynikiem Dawid Alaba I wspaniały gol od Toni Kroos. Ponadto , RB Lipsk W pierwszych 30 minutach awansowali 3-0 w pojedynku z Club Brugge, aw dogrywce pierwszej połowy awansowali 4-0.

Serwery HBO były "spanie" (Zdjęcie: Fotobudka na Twitterze)
Serwery HBO „spały” (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
dla innych "Już nie jest dobrze płakać" Jeśli chodzi o HBO.  (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Dla innych „nie płacz jest w porządku”, jeśli chodzi o HBO. (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)

Po przywróceniu sygnału krytyka HBO MAX nie ustała. Teraz tagi nie służyły do ​​przesyłania obrazów; Użytkownicy sieci wyrazili swoje zirytowanie Powieści Twierdzili, że doświadczenie na tej platformie nie było najlepsze. Raoul kurczak Ortiz Był jedną z najbardziej atakowanych osób w Świergot.

READ  Nie myślą o przyszłości: Klopp uderza United za podpisanie CR7

„#TNTSportsMex #HBOMax ostatni Twitt Dość dużo nienawiści RaoulPolloOrtiz wygląda na upośledzonego umysłowo, mówiąc „Pan Champions” tysiąc razy, gdy mówi o CR7, wiemy już, że nie musisz tego mówić co 5 sekund, jesteś znudzony” – napisał jeden z użytkowników.

Niektóre "przegapili" ESPN i Fox Sports.  (Zdjęcie: Fotobudka na Twitterze)
Niektóre „przeoczone” ESPN i Fox Sports. (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Memy Ligi Mistrzów (Zdjęcie: Twitter)
Memy Ligi Mistrzów (Zdjęcie: Twitter)

Jedną z rzeczy, które można również zobaczyć w Internecie, jest to, że użytkownicy „pamiętają” czasy, kiedy Liga Mistrzów UEFA była transmitowana przez ESPN o Fox Sports. Audycja na Channel One miała historyków rangi Zdjęcie Fernando Palomo kto był z nim? Mario Alberto Kempes jako analityk.

Niektórzy bawili się z nim "ja ja" Obejmuje Marion Reimers (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Niektórzy bawili się „memem”, którym dzieli się Marion Reimers (Zdjęcie: Twitter Capture)
Według użytkowników uzasadnieniem HBO było unikanie negatywnych komentarzy ze strony narratora (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Według użytkowników uzasadnieniem HBO było unikanie negatywnych komentarzy ze strony narratora (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Pojawiła się również krytyka historyka (Zdjęcie: Twitter Capture)
Pojawiła się również krytyka historyka (Zdjęcie: Twitter Capture)

Od teraz będziesz odczuwać niepewność, co wydarzy się dzień po europejskich zawodach. Chociaż wcześniej pojawiła się krytyka usługi przesyłania strumieniowego, z tą awarią na poziomie kontynentalnym (Sygnał osłabł również w krajach takich jak Brazylia), oczekiwanie nawrotu może być ukryte.

Są tacy, którzy odważyli się zadzwonić bezpośrednio do HBO MAX (Zdjęcie: przechwytywanie na Twitterze)
Są tacy, którzy odważyli się zadzwonić bezpośrednio do HBO MAX (Zdjęcie: przechwytywanie na Twitterze)
Niektórzy uważają, że personel "przegra" Jego praca (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)
Niektórzy myśleli, że pracownicy „stracą” swoją pracę (Zdjęcie: Przechwytywanie na Twitterze)

Najważniejszymi meczami oczekiwanymi w ostatnim terminie regularnego etapu będzie data Bayern Monachium Odbierać Barcelona, hiszpański klub gra swoje wejściówki do 1/8 finału w Niemczech; Kolejny mecz o dużym wpływie odbędzie się pomiędzy Realem Madryt i Interem Mediolan, aby wyłonić kapitana grupy D; on jest też Porto Jednym z największych zobowiązań tego dnia będzie drugie miejsce Atletico Madryt w grupie prowadzonej przez Liverpool.

Czytaj: