27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MESSI lub LEWANDOWSKI: Harmonogram na Złotą Piłkę 2021 w Meksyku i Ameryce Łacińskiej

Lionel Messi czy Robert Lewandowski? W końcu nadszedł ten dzień. W najbliższy poniedziałek 29 listopada impreza Złota Piłka 2021 W mieście Paryż. Aby nie przegapić tutaj żadnych szczegółów, zostawiamy harmonogram w Ameryce Łacińskiej.

Dobrze zorganizuj sobie czas, co jest jednym z wydarzeń, których nie można przegapić w świecie futbolu. Na szczęście nigdy nie będzie czasu na wczesne wstawanie. Zakwaterowanie pozwala w pełni cieszyć się wydarzeniem Francja Piłka nożna Co jeśli nic dziwnego się nie wydarzy, zwycięzcą zostanie Lionel Messi lub Robert Lewandowski.

Należy zauważyć, że Złota Piłka przyznawana jest nie tylko mężczyznom. Pamiętajmy, że my też będziemy mieli Puchar Copa (najlepszy talent do lat 21)I Yashin Cup (bramkarz roku) Złota Piłka Kobiet.


Stoły – Złoty Balon 2021

Meksyk, Kostaryka, Honduras, Salwador, Gwatemala i Nikaragua: 13:30.
Kolumbia, Ekwador i Peru: 14:30.
Wenezuela i Boliwia: 15:30.
Argentyna, Chile, Paragwaj, Brazylia i Urugwaj: 16:30.

Kanały (Meksyk): ESPN, Star +, oficjalny kanał mediów cyfrowych L’Equipe / France Football i Azteca TV.

Warto zauważyć, że są to czasy celebracji. Liczba kandydatów (powoli się odsłaniają) i czerwony dywan rozpocznie się kilka godzin wcześniej. Możesz go śledzić na oficjalnych kanałach i portalach Francja Piłka nożna I drużyna.


Bezkonkurencyjne dane. Lionel Messi, jeden z najpoważniejszych kandydatów w tej edycji, jest zawodnikiem, który zdobył Złotą Piłkę najwięcej (6) razy w historii: 2009, 2010, 2011, 2012, 2015 i 2019. Autor: Cristiano Ronaldo (5 ).


Czy wiedziałeś…? Robert Lewandowski nigdy wcześniej nie zdobył Złotej Piłki, a w 2020 roku podniósłby ją bez dyskusji. Na nieszczęście dla niego wydarzenie zostało odwołane z powodu COVID-19.


Bezkonkurencyjne dane. Cristiano Ronaldo (17 lat), 36 lat i Lionel Messi (15 lat), 34 lata, to zawodnicy, którzy przez większość czasu byli nominowani do Złotej Piłki.

READ  Dziewczyna prosi Canelo 300 000 pesos o operację, a Alvarez już odpowiedział