27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Santiago Solari uzasadnił podejście Ameryki do Pumy

Trener Argentyny potwierdził, że to nowy turniej i wszystkie drużyny mają takie same szanse, pomimo tego, że w regularnym etapie jest pierwszy na jedenastkę.

Meksyk – Santiago Solari, trener Ameryka, uzasadniał podejście swojego zespołu do Pumy, gra, w której orły zostały postrzelone dwa razy tylko na bramkę uczelni.

„W każdym meczu jest to świat i nie można go porównać, gra może się bardzo zmienić, piłka nożna jest taka, jak skraca się margines błędu, skraca się czas na zmianę wyniku. To dobrze znany temat” Santiago Solari.

Orły ledwo były obecne w łuku Pumy, niezależnie od faktu, że Drużyna Santiago Solari zakwalifikowała się jako pierwsza przy stole, a studenci uniwersytetu zajęli 11. miejsce po przejściu powtórki.

„Turniej zaczyna się od nowa, a sytuacje są tym bardziej, że wybór stadionów, który zmienił regulamin, wszystko zaczyna się od nowa, z tymi samymi możliwościami dla wszystkich” – powiedział. Słoneczny.

Trener Eagles dodał, że Pumy Dużo „nokautował” na początku gry, uniemożliwiając im opracowanie lepszej gry.

Powiedział: „Uderzyli na początku, nie pozwolili nam grać, ale to wszystko, to część meczu. To był bardzo niebezpieczny mecz ze strony obu drużyn”. Słoneczny. „Kiedy postęp jest przerwany, to normalne, że gracze i zespoły się denerwują”

Oprócz Słoneczny Wykluczył mecz defensywny dla swojej drużyny i przyznał, że ponosi odpowiedzialność za zdobycie przepustki na stadionie Azteca.

– Nie powiedziałbym, że to był bardzo niebezpieczny mecz dla obu drużyn, ta część turnieju, która się ponownie otwiera, jest bardzo dobra.

READ  Oglądanie Ameryki kontra León LIVE ONLINE, nadawany przez TUDN i Televisa Channel 5 przez Liga MX | Harmonogramy, kanały telewizyjne i gdzie oglądać dzisiejszy mecz | Razem Sport