29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Gotita de Sangre”, projekt medycyny UV, aby pomóc AMANC

„Gotita de Sangre”, projekt medycyny UV, aby pomóc AMANC

według dr Christina Garcia Francoinicjatywa tworzeniaKropla krwi”, w dziedzinie socjologii demograficznej i zrodziła się głównie z potrzeby dzieci do Meksykańskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi.

„Aby otrzymać chemioterapię, ci młodzi ludzie potrzebują minimalnych wartości krwi, dlatego ważne jest, aby była wystarczająca dostępność, aby członkowie rodziny nie musieli biegać, aby mogli otrzymać chemioterapię w odpowiednim czasie iw dobrej formie”.

Wyjaśnił, że tak powstał cały pomysł, a student prowadzi projekt Diana Laura Jacome García, odpowiedzialny za część cyfrową, za wszystkie platformy, zarówno Instagram, TikTok, Twitter, jak i Facebook.

Tutaj przesyłane są wszystkie informacje, którymi się zajmują, ponieważ teraz, w epoce cyfrowej, chcą, aby kampanie docierały wszędzie, a nie tylko Szkoła Medycznaale także do wszystkich uczelni i miast, które mogą dołączyć do kampanii.

Podkreślił, że ten projekt jest niezwykle ważny dla dzieci AMANK, Którzy nieustannie potrzebują dawców krwi i płytek krwi, ponieważ wyjaśniają wątpliwości i mity na temat Prezent.

„Ta strona dostarcza obywatelom informacji, opowiada się im o mitach i faktach dotyczących dawstwa, ponieważ wiele osób bardzo boi się Darowiznyponieważ są niedoinformowani, naszym zadaniem jest właśnie to, aby wszyscy ci ludzie, których to dotyczy lub którzy w pewnym momencie myśleli o oddaniu krwi, przyszli do nas, aby wyjaśnić swoje wątpliwości i pozbyć się strachu przed Darowizny„, wskazany.

READ  Objawy choroby Alzheimera mogą wystąpić od 35 roku życia: IMSS