16 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Meksyk vs Urugwaj: podsumowanie, wynik i cele towarzyskiego meczu przygotowawczego do Kataru 2022

Wynik końcowy: Meksyk 0-3 Urugwaj | Mecze towarzyskie 2022

90 minut | MX 0-3 Euro | Koniec gry !!!

z podwójnym Edinson Cavani i dużo zabijasz sąsiada,Urugwajczyk zmiażdżył reprezentację Meksyku 3-0, W pojedynku w obliczu zadośćuczynienia Puchar Świata Katar 2022.

Dziękujemy za dalsze spotkania z nami i nie przegapcie tylko najlepszych informacji o trójkolorowym zespole Marka jasne.

Cavani…

Minimum 78 | MX 0-3 Euro | Zmiana w Urugwaju. Matas Vecino odchodzi i wchodzi Fernando Gurriarn.

75 minut | MX 0-3 Euro | Podwójna zmiana z Meksyku. Jess Corona i Alexis Vega odchodzą, a wchodzą Rodolfo Pizarro i Roberto Alvarado

72 minuty | MX 0-3 Euro | Potrójna zmiana Urugwaju. Lucas Torreira, Facundo Pelistre i Nicolas de la Cruz odchodzą i wchodzą do Manuela Ugarte, Darwina Neza i Diego Godina.

Min. 67 | MX 0-3 Euro |Lucas Torreira Został drugim graczem w meczu, który otrzymał żółtą kartkę.

Minimum 65 | MX 0-3 Euro | Po trzecim golu Urugwaj zawęził swoje wysiłki, ale nadal zwracali uwagę na obronę. Meksyk zbliża się do Charo, ale nie generuje to żadnego niebezpieczeństwa.

W ten sposób sąsiad otwiera drogę do osuwiska…

Min 58 | MX 0-3 Euro | Potrójna zmiana z Meksyku. Wchodzi Jes Gallardo, Hector Herrera i Fernando Belttern; Wyszli Eric Gutierrez, Jes Angulo i Gerardo Arteaga.

Min 53 | MX 0-3 Euro | Gooooooooool z Urugwaju!!!

Teraz Nicholas Suarez jest tym, który wbija piłkę prawym skrzydłem, wykonując niskie podanie, i Po raz kolejny Cavani wydaje się uderzać, ponownie z zamiarem pierwszego zamiaru. Piłka prześlizguje się przez prawy słupek Talavery. I to naprawdę zmienia grę w wygraną.

45 minut | MX 0-2 Euro | Gooooooooool z Urugwaju!!!!

trzynaście sekund Przeszli przez drugą połowę, dopóki pazur Chary nie został ponownie zauważony.

READ  postępuj zgodnie z instalacją; Mistrzostwa Świata 2022, Online | Czas rozpoczęcia, w którym możesz oglądać na żywo, zobaczyć pełnego wykonawcę i więcej | Globalizm

Pellistri pokonuje Jesa Angulo na prawym skrzydle, udaje mu się uzyskać niską pozycję i Wygląda na to, że Cavani kończy z wewnętrzną częścią, samotną i nieoznaczoną w rejonie Meksyku, by pokonać Talavera Drugie ustawienie dotyczy światła niebieskiego.

45 minut | MX 0-1 Euro | Część komplementarna zaczyna się między nimi Meksyk i Urugwaj, W pojedynku w ramach przygotowań do Puchar Świata Katar 2022.

45 minut | Meksyk 0-1 Euro | Jedziemy do szatni!!!

z celem zabijasz sąsiada,Urugwaj pokonał Meksyk 1:0, Liczba celów, które zostały osiągnięte, jest niewielka.

43 min | Meksyk 0-1 Euro | Meksyk jest poza niebezpieczeństwem…

Seria piłek kończy się przyjęciem jess korona Po lewej stronie obszaru Charra tnie w prawo i podnosi kulę, która ląduje w jego dłoni Serge Rochet.

Minimum 42 | Meksyk 0-1 Euro | Pokazana zostanie pierwsza żółta kartka meczu. To Nestor Araujo z reprezentacji Meksyku.

39 minuta | Meksyk 0-1 Euro | Meksyk próbuje odpowiedzieć strzałem Raala Jimeneza. Piłka dotarła do napastnika Wolverhampton w okolicy, ale ten wpadł do środka, uderzył mocnym dośrodkowaniem i piłka oddaliła się od bramki Urugwaju.

34 min | Meksyk 0-1 Euro | Gooooooooooool z Urugwajaaaaaay!!!

Rzut rożny z prawej strony Edinson Cavani Nagłówek niespodzianka, wygrany tag Gerardo Arteaga. Alfredo Talavera Wykonuje szybkie podanie i odrzuca strzał, ale piłka zostaje zabijasz sąsiada, Kto zaakceptował rywali, którym udało się wepchnąć Greków do siatki.

Minimum 29 | Meksyk 0-0 Euro | Pierwsza zmiana z Urugwaju. Ronald Arago odchodzi i wchodzi Nicholas Soares.

25 minuta | Meksyk 0-0 Euro | Gra zatrzymuje się na kilka minut, aby zauważyć Ralpha Jimeneza, Kto skarży się na uderzenie w ramię.

Minimum 21 | Meksyk 0-0 Euro | Po terrorze Urugwaju pojedynek przeniesiono na pomoc.

Minimum 13 | Meksyk 0-0 Euro | Ceeeeeerca Urugwaj!!!

READ  Pachuca vs. Atlas dzisiaj na żywo. Mecz ligi hiszpańskiej 2024 online

Szybki przełom Urugwaju zakończył się strzałem z pilastry facundo, którego obrona odmówiła. Piłka jest pozostawiona do Mikołaja Krzyża I znowu oddaje odrzucony strzał. Wiara Valverde Miał nadzieję, że w końcu uda mu się osiągnąć cel, ale jego prawy strzał trafił w podstawę prawego słupka Alfreda Talavery.

Minimum 8 | Meksyk 0-0 Euro | Rzut wolny dla Meksyku z powodu braku Ronalda Arago. Podniesiona piłka kończy się poza polem gry.

Min 5 | Meksyk 0-0 Euro | Dużo trzymania się piłki w pomocy. Zbyt duży nacisk nie pozostawia miejsca na jakąkolwiek taśmę.

min 0 | Meksyk 0-0 Euro | Działania wojenne zaczynają się między Meksyk i Urugwaj, W towarzyskim pojedynku w Stanach Zjednoczonych.

Rozpoczyna się uroczysta ceremonia. Drużyny wskakują na boisko i śpiewają Hymn narodowy.

Nadchodzą pojedynki!

Po wypełnieniu zobowiązania w czwartek Meksyk stanie przed wyborem Ekwador W najbliższą niedzielę zmierzy się z Urugwajem Zjednoczone państwo.

Droga Meksyk-Urugwaj w Katarze 2022

Meksyk i Urugwaj znają już drogę do Puchar Świata Katar 2022.

El Tri należy do grupy C, z którą się mierzą Polska, Argentyna i Arabia Saudyjska.

Ze swojej strony Celeste będzie mierzony w Portugalia, Ghana i Korea Południowa, W grupie H.

Diego Alonso Wybierz jedenaście poniższych przedmiotów, w poszukiwaniu zwycięstwa w towarzyskim pojedynku w Arizonie

Reprezentacja Meksyku przechodzi afrykański „test”

meksykańska drużyna piłkarska Zdał test „afrykański” w pozycji do Puchar Świata Katar 2022.Trzy kolory pokonały Nigerię 2-1 W swoim pierwszym oficjalnym meczu w ramach przygotowań do mistrzostw świata. Sprawdź wszystkie informacje tutaj.

Fani Celeste są również w Arizonie, aby wspierać swój zespół…

Tata Martino zaliczył jedenasty start w starciu z Celeste. Warto zwrócić uwagę na obecność Alexis Vega i Ralph Jimenez Z góry plus Alfredo Talavera w bramkarza

Meksykańscy fani po przybyciu na miejsce Arizona

READ  Playoffy NBA 2024 | Dzisiejsze mecze, wyniki i zaktualizowane tabele na 8 maja

Jasne, Większość meksykańskich fanów będzie…

Federico Valverde: „Meksyk zawsze jest pretendentem do zwycięstwa na poziomie międzynarodowym”

przed pojedynkiem, Piłkarz Realu Madryt Federico Valverde I mówił o tricolorie, bo potwierdził, że to ważna drużyna na poziomie międzynarodowym. Sprawdź wszystkie informacje tutaj.

Starzy znajomi z Meksyku i Urugwaju. Obie drużyny kilkakrotnie zmierzyły się ze sobą na oficjalnych imprezach, co zawsze daje nam ciekawe rezultaty. Tutaj zostawiamy wam niektóre z ich pojedynków:

State Farm Stadium jest gotowy na przyjęcie Azteków i Charras…

Witamy na imprezie piłkarskiej!!!

Dobry wieczór panie i Panowie. The Meksykańska drużyna Nadal aktywny, przygotowując się do następnego Puchar Świata Katar 2022; Teraz nadszedł czas na zbiorową konfrontację Urugwaj W przyjacielskim pojedynku.

byli uczniami Gerardo Martino Po pojedynku z Nigerią zadeklarowali gotowość do wyzwania, a teraz zmierzą się z kompleksem Celeste Luis Suarez, Fede Valverde i Edinson Cavani Wyreżyserowany przez starego znajomego meksykańskiego futbolu, jaki jest Diego Alonso.

Nie przegap szczegółów meczu między Meksykiem a Urugwajem w naszym kraju Tradycyjna minuta po minucie w Marce Claro.