25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powód rozstania Gago i Maciasa

Powód rozstania Gago i Maciasa

Wiadomo, że nieobecność napastnika nawet podczas rozmów telefonicznych wykracza poza zwykłe piłkarskie spory.

© Jam MediaPotwierdzone: powód rozłamu między Gago i Maciasem

Fani Chivas nadal ubolewają nad nieobecnością takiego gracza jak JJose Juana Maciasa W drużynie, która gra dalej, nie otrzymując szans od trenera Fernando Gago; Jednak strDokładne przyczyny rozdźwięku między strategiem a strzelcem bramki.

Nieobecność JJ’a była początkowo uzasadniona tym, że jego styl gry nie przypadł do gustu argentyńskiemu kapitanowi, który szukał napastnika, który będzie bardziej współpracował przy rozwijaniu gry. Wspomniano o tym późniejPomiędzy obiema stronami doszło do nieporozumieńTeraz znane są pełne informacje.

Korespondent gazety The As México, César Huerta, ujawnił na swoim kanale YouTube, że zaczęło się to od kwestii gustu Gago, ale później między piłkarzem a trenerem nie było już kontaktu, więc doszło do tego, że doszło do „Zły upadek”.

„Kiedy sezon się rozpoczął, Fernando Gago dał José Juanowi Maciasowi szansę na rozpoczęcie: Ricardo Marina Wraca po kontuzji, której doznał pod koniec poprzedniego turnieju. Javiera Hernandeza Wrócił po operacji i miał półtora miesiąca na powrót do zdrowia. Mówią mi, że od pierwszych meczów Fernando Gago nie lubił niczego w José Juanie.

Kiedy zaczął go odwracać, nie było żadnej rozmowyOznacza to, że spycham Cię z drużyny początkowej na ławkę rezerwowych i nie udzielam żadnych wyjaśnień. Potem z ławki na trybuny, a wyjaśnień nie będę składał (…) Czy jest to sprawa osobista? Tak jest. rozumie, Nie lubią się i mówią jak jest.

„Ten To nie znaczy, że się kłócili, że krzyczeli na siebie.Ani że w szatni powiedziano coś złego, czy złożono skargi, czy doszło do dużej konfrontacji, nic z tych rzeczy, nic.. Powiedzieli mi tylko tyle, że się nie lubiąHuerta wyjaśnił, wyjaśniając sytuację między obiema postaciami.

READ  Charlyn Corral przenosi Pachuca nad Ameryką, aby dotrzeć do półfinału Liga MX Femenil

Kiedy zostanie rozegrany mecz Chivas? Ameryka w pierwszym meczu półfinału Clausury 2024?

Liga ogłosiła niedawno, że po nim odbędzie się pierwsza konfrontacja dwóch najważniejszych drużyn w Meksyku Środa, 15 maja o 20:05. w tym Stadion w Akrongdzie rojiblanco jest zmuszony zyskać przewagę.

Od 2022 r. dziennikarz sportowy w Rebaño Pasión. Absolwentka wydziału komunikacji i dziennikarstwa na UNAM. Karierę rozpoczął w Diario Récord w 2014 roku, gdzie miał okazję śledzić Cruz Azul, Pumy, Amerykę i reprezentację Meksyku; Specjalizuje się jednak w Chivas, źródle, które prowadzi od 2017 roku. Ma doświadczenie w Liga MX, Copa MX, Concachampions, Copa Libertadores i kwalifikacjach do Pucharu Świata.