20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Danna Paula olśniła wykonaniem hymnu narodowego w walce Canelo vs. Charlo

Danna Paula olśniła wykonaniem hymnu narodowego w walce Canelo vs. Charlo

Danna Paula zaśpiewała hymn Meksyku podczas walki Saula „Canelo” Alvareza. (Ethan Miller/Getty Images Ameryka Północna/Getty Images za pośrednictwem AFP)

PiosenkarkaI Dana Paula Stała się jedną z ulubionych meksykańskich artystek na świecie, czy to ze względu na swój styl gry, urodę czy charyzmę, ale tym razem jej talent muzyczny po raz kolejny podbił serca wielu osób, gdy była odpowiedzialna za tłumaczenie piosenki. hymn narodowy W długo oczekiwanej walce Saula „Canelo” Alvareza i Amerykanina Jermella Charlo.

W głęboko wyciętym, ale bardzo eleganckim czarnym stroju, który podkreślał jej figurę, mieszkanka Meksyku nieustraszenie wkroczyła na ring i zaśpiewała przed 20 000 dusz, które były na ringu. T-Mobile Arena w Las Vegas Meksykański hymn narodowy.

Bez przesady i bez zbędnych „aranżacji” i z wielką pewnością siebie 28-latka śpiewała z wielką dumą i miłością, z zamkniętymi oczami dając się ponieść słowom, podczas gdy publiczność towarzyszyła jej i oklaskiwała, stając się jednym z najdoskonalszych i najsłynniejszych interpretacji hymnu narodowego w historii. Premiera podczas wydarzeń sportowych.

Danna Paula zdobyła brawa wykonaniem hymnu Meksyku w walce z „Canelo”. (telewizja Azteków)

Warto dodać, że na zakończenie swojego fenomenalnego występu wokalistka „Mali Famy” przytrzymała mikrofon, aby krzyczeć „Meksyk, kocham cię!” i „Viva Meksyk!” A ona miała szeroki uśmiech na twarzy i wyglądała na bardzo zadowoloną z tego, co osiągnęła.

Danna Paula natychmiast stała się trendem na portalach społecznościowych, a wiele osób podkreślało, że młoda kobieta przekroczyła oczekiwania i zgadzało się, że jest to jedna z najlepszych interpretacji meksykańskiego hymnu narodowego, ponieważ wielu artystów zwykle zdradza nerwy i popełnia błędy, co prowadzi do do jego zmiany. wiadomość lub zapomnij o niej.

Warto zaznaczyć, że kolejnym artystą, który również towarzyszył „Canelo” jest raper klan Santa Fe i Tornillo, Którzy również z dumą pochwalili się swoimi meksykańskimi korzeniami.

READ  Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej wzywa do pilnego zgromadzenia w sprawie pocałunku Rubialesa z Jenny Hermoso – Fox Sports

W sobotni wieczór w Las Vegas meksykańska gwiazda boksu Saul „Canelo” Alvarez pokonał jednomyślną decyzją Amerykanina Jermella Charlo, zachowując tytuł mistrza wagi super średniej.

piosenkarka i prezenterka, Jorge Alberto „Gotuj” Muñiz Według doniesień dokonał jednej z najgorszych interpretacji meksykańskiego hymnu narodowego 16 września 1989 roku na Plaza de Toros w Meksyku, tuż przed bitwą pod Maromero Páez.

Przy tej okazji aktor pomieszał także słowa hymnu narodowego, a w ostatnich wersach pierwszej zwrotki przypadkowo pomieszał słowa innych, wywołując falę szyderstw.

„Ale jeśli obcy wróg odważy się zbezcześcić twoją ziemię swoimi roślinami i jeśli trąba swoim wojowniczym pragnieniem wezwie cię do odważnej walki”.

Jakiś czas później piosenkarz powiedział, że przy tej okazji musiał zapłacić karę za swój błąd, wiedząc, że sława popełnienia błędu w tekście hymnu narodowego na zawsze naznaczy jego karierę.

Piosenkarz muzyki regionalnej Anna Barbara, Który miał zaszczyt zaśpiewać tę piosenkę niejeden raz, wywołując liczne kontrowersje. W przypadku boksu, przed walką Meksykanina Juana Manuela Marqueza z Filipińczykiem Mannym Pacquiao, która odbyła się w 2012 roku w Las Vegas, Meksykanka śpiewała przestrojona, traciła głos, a nawet zdawała się na pomoc publiczności w śpiewaniu. .

Miał miejsce także inny przypadek Angela Aguilar, Córka Pepe Aguilara, który w 2021 roku odpowiadał za zaśpiewanie hymnu w konfrontacji „Canelo” z Billym Joe Saundersem i choć nie myliła się w słowach, to powolny sposób, w jaki zinterpretowała hymn, wzbudził zdziwienie i krytykę . . .