28 kwietnia, 2024

Newcastle vs Paris Saint-Germain |  Zdjęcia Kylian Mbappe zrobiły furorę po miażdżącym zwycięstwie Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów

Newcastle vs Paris Saint-Germain | Zdjęcia Kylian Mbappe zrobiły furorę po miażdżącym zwycięstwie Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów

Paris Saint-Germain nie podnosi głowy, a Kylian Mbappé bezpośrednio cierpi. Prawdziwym odzwierciedleniem jest to, co wydarzyło się w najbliższą środę, drugiego dnia Ligi Mistrzów, kiedy paryżan spotkała mocna niespodzianka podczas wizyty na stadionie Paris Saint-Germain. Newcastle po zwycięstwie 4 do 1.

Zespół Luisa Enrique zaangażował się w coś ważnego zwycięstwo Under the Arm już 19 września w swojej premierze na kanale Grupa F przeciwko Borussii Dortmund, jednego z najbardziej wyrafinowanych konkurentów w regionie. z Mocne 2:0 po bramkach Mbappe i Achrafa Hakimi Podjęli ważny krok, choć obecnie nie jest to pewne.

Rozpowszechniaj zdjęcia Kyliana Mbappe i najgorszych porażek, jakie poniósł

1

Newcastle 4: 1 Paris Saint-Germain (Mistrzowie 2023)

Kylian Mbappe żałuje porażki Newcastle

2

Monako 3 – 0 Paris Saint-Germain (Liga Francuska 2022)

Kompletne rozczarowanie Francuza z powodu porażki w lokalnej lidze

3

Lille 5 – 1 Paris Saint-Germain (Liga Francuska 2019)

Mbappé był starterem, dostał żółtą kartkę i nie przeszedł na boisko

4

Real Madryt 3 – 1 Paris Saint-Germain (Mistrzowie 2018)

Młody Mbappé poniósł jedną ze swoich pierwszych bliskich porażek

Porażka Paris Saint-Germain z Newcastle w Lidze Mistrzów była bardzo trudna

Piąte miejsce w lidze francuskiej Wygrawszy tylko trzy z siedmiu rozegranych meczów, Paris Saint-Germain przybyło w takim scenariuszu na stadion angielskiego klubu St James’ Park. To było zaskoczenie od początku, bo po A Słaby początek Marquinhosa nastąpił po pierwszym golu Miguela Almirona w 17. minucie. Euforia była pełna i zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia mistrza świata z Francją z 2018 roku, które stały się viralem.

Mbappe nie mógł uwierzyć w to, co czuje.

Scotta Heppella/La Presse

Ręka w twarz, zakryta twarz i wielka złość na strzelca Paryża, który wie, że zespół nie potrafi się odnaleźć i stawia czoła niełatwej sytuacji. Tym bardziej, gdy grupa, do której są przydzieleni, jest grupą „śmierci”, ponieważ znajdują się obok… Borussii, Newcastle i Milanuwięc nie mają marginesu błędu.

Tymczasem wynik nadal rósł. W 39. minucie Dan Byrne zwiększył prowadzenie, podwyższył na 2:0 i goście schodzili do szatni. Twarze Mbappé mówiły wszystko, w PSG zapanowało zamieszanie, a media społecznościowe świętowały. „Uratuj Mbappe, zabierz go stamtąd”.Dziennikarz Juan Forlanich zauważył na Twitterze i wywołał falę komentarzy.

Mbappe w meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain.

Michaela Regana/Getty’ego

W 50. minucie Sean Longstaff podwyższył na 3:0 i sytuacja stała się krytyczna. W tym momencie PSG sięgnęło dna, chociaż główka Lucasa Hernandeza sześć minut później wniosła trochę nadziei w jego zespół.

Najgorsze przyszło w końcówce, bo w doliczonym czasie gry Fabian Schar ogłosił końcowy wynik 4:1, a stadion eksplodował. Dzięki tej porażce Paris Saint-Germain zajęło drugie miejsce z 3 punktami, jeden punkt za liderami z 4 punktami. Milan ponownie zremisował, zajmując trzecie miejsce z dwoma punktami, a Dortmund zamknął grupę z jednym punktem.

Następnego dnia, W środę, 25 października na Parc des Princes Paris Saint-Germain podejmie AC Milan. Występy paryżan w kolejnych tygodniach w lokalnej lidze będą kluczowe dla sprawdzenia atmosfery, w jakiej kibice przyjmą drużynę w trzeciej rundzie Ligi Mistrzów. La Oregon na razie pozostaje dla fanów utopią.