3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tygrys kontra Toluca.  Mecz 11. rundy Ligi Meksykańskiej 2023

Tygrys kontra Toluca. Mecz 11. rundy Ligi Meksykańskiej 2023

Tygrysy Otrzymano w tę środę Toluca Na stadionie uniwersyteckim w ramach zajęć Runda 11 Apertury 2023 ligi MXZespół Oriazol będzie chciał powtórzyć zwycięską dawkę, tak jak to miało miejsce z Mazatlanem i ma szansę zająć pierwsze miejsce w tabeli.

Jak Tigres i Toluca weszli do meczu?

Tygrysy Przynosi zwycięstwo za porażką Mazatlan W dziesiątej rundzie konfrontacja rozegrana na stadionie Kraken, siedzibie drużyny Canoneros, zakończyła się wynikiem 3:2 i dzięki temu zwycięstwu drużyna Oriazol zajęła drugie miejsce w tabeli generalnej.

Z drugiej strony Toluca Po remisie z nią zajmuje 8. miejsce w tabeli Guadalajara W meczu rozgrywanym na stadionie Nemesio Diez zremisowaliśmy 1:1. Czerwone Diabły potrzebują zwycięstwa, aby móc zająć lepsze miejsce w tabeli.

O której godzinie odbędzie się mecz pomiędzy Tigres i Toluca?

Spotkanie Felinos z Red Devils zostanie rozegrane w następnej 11. rundzie ligi MX Środa, 4 października o 21:00 Z centralnego Meksyku, na Stadionie Uniwersyteckim.

Gdzie mogę obejrzeć na żywo mecz Tigres-Toluca?

Impreza pomiędzy Tygrysy I Toluca Będzie transmitowany w telewizji otwartej na sygnale Kanał 5 I w płatnej telewizji Ty chciałbyś. Ponadto można z nich korzystać w aplikacji Napraw Premium.

Składy

Tygrysy

Guzmán, Reyes, Angulo, Carioca, Gorriaran, Lines, Córdova, Pizarro, Aquino, Gignac i Quinones.

Toluca

Volpe, Huerta, Garcia, Mosquera, Angulo, Ruiz, Meneses, Baeza, Venegas, Araujo, Lopez.

Minuta po minucie

READ  Carlos Estevez podpisuje z Aniołami dwuletni kontrakt o wartości 13,5 miliona dolarów