3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paunovic opuści Chivas!  W chaosie i dyscyplinie prowadzi już negocjacje z europejskim klubem – Fox Sports

Paunovic opuści Chivas! W chaosie i dyscyplinie prowadzi już negocjacje z europejskim klubem – Fox Sports

wygląda na to że idiomatyczny W rezultacie trzoda Dopóki drugie miejsce Podrzędny Liga Meksykańska prawie On opuści cykl dla Europacóż, pośrodku chaos I Brak dyscypliny Do Alexisa Vegę I Chicot Calderonwspomina się o tym Veljko Paunović Właściwie negocjować Z klubem Hiszpania Do Wyjechać Do Chivas.

On Otwarcie 2023 Ten zamknąć osiągnąć ostatni od niego Normalny etap Będzie to ogromna strata dla Chivas W tym momencie pozostawiono bez technika, ale jednak skandal Który został zaprezentowany w istota Z meczu z TolucaCóż, oprócz mniewygraj 6 bez wygranej, Nie byłoby szaleństwem, gdyby tak się stało.

Radzimy Ci: Zimny ​​front 4 zderzy się z burzą Lydia, a temperatura w Meksyku osiągnie 0 stopni: dotknięte stany

Veljko Paunovic opuści Chivas i uda się do Hiszpanii

Według informacji dziennikarza Fabrycy Romanospecjalizująca się w ruchach Transfer rynkowyZostało to zgłoszone Paunovitch Gotowe rozmowy Iść do Hiszpaniaz Nowo promowany klub.

Jeśli wszystko jest prawdą, to nadal idiomatyczny Do Chivas Tak będzie Negocjacja Z AlmeriaKlub, w którym gra Meksykanin Cesara Montesa I gdzie Wielki sok Na swojej scenie także PiłkarzWięc teraz pomyśl o nowej twarzy, np DT.

rumuński On to wie Wyjście Do Paunović To jest możliwe Ponieważ jest w swoim kraju kontrakt Tak, ma jednego Stan wyjazduGdzie Nie ujawnia liczb ani szczegółówale istnieje, więc jeśli dojdziesz do porozumienia z… AlmeriaNajważniejszym krokiem jest to, jak odejść Chivas.

READ  Neymar udał się do Santosa i zostawił zaskakujące ogłoszenie dotyczące jego przyszłości

On sprzęt W tej chwili nie bawi się dobrze Otwarcie 2023Bo mimo że dobrze rozpoczęli, dzisiaj są bardzo silni 6 meczów Do wątku Bez wiedzy On zwycięstwoowoc 4 porażki i 2 remisyw tym wygraną Klasyczny patriotyzm ze względu na Ameryka.

Radzimy Ci: Huragan Max formuje się na Pacyfiku i dociera do Meksyku 7 października; Jakich krajów to dotknie?

Kiedy następny mecz Chivasa?

On trzoda Podważę to Dzień 12 Podrzędny Liga Meksykańska Ten Sobota 7 października przeciwko atlasw tym Klasyczne tapatioRozpocznie się pojedynek 19:00..