22 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jaime Lozano został aresztowany w Futbol Picante za „umniejszanie” Copa America

Jaime Lozano został aresztowany w Futbol Picante za „umniejszanie” Copa America

Jaime Lozano zaskoczył wszystkich, prezentując wstępny skład reprezentacji Meksyku udającej się na Copa America 2024.

Jimmy postanowił rozpocząć zmianę pokoleniową i nie nazywać „świętą krową”, na której czele stoją Guillermo Ochoa i Raul Jimenez.

Decyzja wywołała jednak wiele kontrowersji, zwłaszcza że została podjęta podczas turnieju CONMEBOL.

Przy stole Football Picante Jimmy spotkał się z dużą falą negatywnych komentarzy po konferencji prasowej, którą zorganizował przed pierwszym towarzyskim meczem tego lata z Boliwią.

„To ryzykowna i lekkomyślna decyzja Jaime’a Lozano przeciwko Copa America. W jakim stopniu Copa America można uznać za laboratorium?” – zapytał Heriberto Murrieta.

Ze swojej strony Roberto Gomez Junco stwierdził, że nie zgadza się z zakładem na trójkolorowego sternika i określił go jako „brak szacunku” wobec doświadczonych piłkarzy.

„Wolę, aby najlepsi pojechali na ten ważny turniej, ten, który Jimmy Lozano uważa za najlepszy. Jaką pozycję zajmuje meksykański futbol, ​​aby dyskredytować taki turniej, jeśli reprezentacja Meksyku zdobędzie trzy tytuły Copa America? .”

Mario Carrillo zwrócił natomiast uwagę, że pomysł Jaime Lozano nie był najlepszy, biorąc pod uwagę wagę rywalizacji dla Meksyku.

„Nie możemy zmarnować Copa America, które jest ważnym kryterium dla drużyny narodowej. Niefortunne jest zlekceważenie tego pucharu” – powiedział.

READ  Amaury Vergara emocjonalnie wita Cade’a Cowella