21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Inna impreza?  Partner Uriela Antuny publikuje wideo z uroczystości z zawodnikami Cruz Azul – Fox Sports

Inna impreza? Partner Uriela Antuny publikuje wideo z uroczystości z zawodnikami Cruz Azul – Fox Sports

Kilka dni temu pierś Niebieski krzyż Zespół przeżył trzęsienie ziemi, gdy kilka godzin później opublikowano zdjęcia z obchodów urodzin środkowego obrońcy Carlosa Salcedo Maszyna Wcześniej upadłem Queretaro Na stadionie Azteca, co wywołało krytykę wewnętrzną i zewnętrzną ze strony obecnych.

Nawet dwóch zawodników U-23, którzy byli na miejscu zdarzenia, zostało później zwolnionych Spóźnia się na treningwięc dostali korektę.

Piłkarze uwielbiają Wheeler Dita I Carlosa Rodrigueza Byli obecni na imprezie Tytan SalcedoTeraz, tydzień później, na koncie pojawia się nowe nagranie, na którym widać spotkanie cementowych piłkarzy TIK Tok Od romantycznego partnera Uriela Antuny.

Odkryć: Fan Rosario Central zabity w Argentynie; Zabili ją kamieniem

Na klipie widać Brojo Antuna, Kevin Castaño, Carlos Salcedo, Alonso Escobuza, Wheeler Ditta i Debre Campendo Na spotkaniu, chociaż nie określono daty ani powodu uroczystości.

Film pojawi się później Niebieski krzyż Niespodziewanie pokonany Atletico San Louis W ubiegły piątek schodząc z dołu tabeli ogólnej przed liderami ligi MX Apertura 2023.

Szczególnie w meczu, który odbył się na stadionie Alfonso Lastras, był bohaterem wieczoru Uriela AntunyKtóry w ostatnich minutach zdobył rzut karny i zapewnił drużynie Niebiańskiej zwycięstwo 2:1. Zanim w ogóle oznaczyli Carlosa Rotondiego I Dietera Villalpando.

obecnie Niebieski krzyż Zespół z ośmioma punktami zajmuje 17. miejsce i wciąż daleko mu do miejsc zapewniających bezpośredni dostęp do ligi hiszpańskiej, choć istnieją opcje połączenia pozytywnego łańcuszka, który pozwoliłby kierowanym przez Joaquina Moreno Z wkradaniem się do finałowego etapu zawodów.

READ  Diego Forlan został wyrzucony jako DT w Urugwaju przez Zoom