17 maja, 2024

(Wideo) Jak superbohaterowie!  Japonia miażdży Kanadę golem godnym serii – Fox Sports

(Wideo) Jak superbohaterowie! Japonia miażdży Kanadę golem godnym serii – Fox Sports

wybierać Japonia Po raz kolejny pokazał swoją siłę, odnosząc miażdżące zwycięstwo z wynikiem 4-1 Kanada W towarzyskim meczu rozegranym na stadionie Great Swan w Niigata.

Zestaw Hijime Moriyasuco nie pasowało Weź Koboz łatwością przewyższając drużynę z Ameryki Północnej o dwa O Tanako (2. i 49. minuta), gol samobójczy Alphonso Daviesa (M.40) i gol Keito Nakamury (M.42).

Jednak mecz może się zmienić, gdy wynik będzie 1-0. Jonatan DawidZawodnik Lille nie wykorzystał rzutu karnego w 22. minucie z powodu interwencji bramkarza Keisuke Osako.

Odkryć: Chcą tego w USA! Efrain Juarez jest kandydatem na menadżera klubu MLS

Niedługo potem zawodnik Mallorki został zmieniony Kyle Larin, David Jr. Hewlett Honor obronił w 89. minucie KanadaProwadzeni przez tymczasowego trenera Mauro Bello, zastępując Johna Herdmana, trenera, który poprowadził reprezentację Ameryki Północnej na turniej. Puchar Świata w Katarze 2022.

Japonia Stały się jedną z najlepszych drużyn na Ziemi, odnosząc w tym okresie pięć zwycięstw z rzędu i strzelając 22 gole, co dało im siłę w przygotowaniach do finałów. Puchar Świata 2026.

Dobry moment dla Japończyków przeniósł się na boisko, kiedy kilku piłkarzy zebrało się, aby narysować grafikę podpisaną przez Ao Tanakę. Piłka zostaje rzucona Takumi Minaminoktóremu udało się Junya Ito I ta osoba, która kontrolowała jednym dotknięciem, posłała piłkę do O Tanakoktóry jako pierwszy wyjął bombę z rzutu rożnego i nie pozostawił szans bramkarzowi Milan Borjan.

Możesz czytać: Ogromne brawa dla CR7! Cristiano Ronaldo świętuje 200 meczów międzynarodowych aparatem ortodontycznym!