9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szefowie kontra samoloty.  Wynik dzisiejszego meczu NFL 2023 Grupo Milenio

Szefowie kontra samoloty. Wynik dzisiejszego meczu NFL 2023 Grupo Milenio

Kansas City Chiefs będą chcieli podtrzymać dobrą passę Odnoszą kolejne zwycięstwo, odwiedzając drużynę New York Jets na stadionie MetLife podczas meczu rozgrywanego w czwartym tygodniu sezonu NFL 2023–2024.

Po ekscytującym tygodniu pełnym wrażeń Travis Kelce i Taylor Swift, Gracze pod wodzą Patricka Mahomesa już myślą o dzisiejszym popołudniowym meczuJets natomiast kontynuują adaptację bez Aarona Rodgersa, który doznał kontuzji na początku sezonu.

Jak bossowie i samoloty pojawiają się w tej grze?

Zespół Andy’ego Reida przybywa z bilansem 2-1, Detroit Lions byli oszołomieni w pierwszym tygodniu, ale w dwóch kolejnych meczach byli w stanie bez problemu pokonać Jacksonville Jaguars i Chicago Bears.

Detroit Lions 20-21 Kansas City Chiefs

Kansas City Chiefs 17-9 Jacksonville Jaguary

Chicago Bears 10-41 Szefowie Kansas City

Ci prowadzeni przez Zacha Wilsona będą starali się odnieść drugie zwycięstwo w sezonie, Tam, gdzie ten pierwszy był zaskakujący, pomimo utraty Aarona Rodgersa, Pokonali Buffalo Bills, ale przegrali w dwóch kolejnych meczach z Dallas Cowboys i New England Patriots.

Buffalo Bills 16-22 New York Jets

New York Jets 10-30 Dallas Cowboys

New England Patriots 15-10 New York Jets

O której godzinie w lidze NFL rozgrywany jest mecz Chiefs vs Jets?

Spotkanie pomiędzy Kansas City i Nowy Jork To będzie odtwarzane Niedziela, 1 października o 18:20 Z centralnego Meksyku na stadionie MetLife.

Gdzie oglądać na żywo mecz Chiefs vs Jets?

Transmisja na żywo meczu Kansas City Chiefs kontra New York Jets To będzie poprzez odniesienie szczególnie I przepływ gwiazda+Będzie można także zobaczyć pojedynek Karnet na mecz NFL.

Minuta po minucie

READ  Pocho Guzmán wysyła wiadomość po zwycięstwie Ameryki nad Chivas