18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Moscardo w Barcelonie?  Za brazylijską sensacją stoi Blaugrana!

Moscardo w Barcelonie? Za brazylijską sensacją stoi Blaugrana!

Deco ma już na celowniku kolejną brazylijską gwiazdę na środku pola Kohliego

Barcelona to ma Przyglądamy się sensacji z Sao Paulo, Gabrielowi Moscardo. 18-letni pomocnik swoim wczesnym występem zadziwił całą Brazylię i ma już kilka dziewczyn w Europie.

Deku zauważył Imię Moscardo na rok 2024 Byłby solidnym kandydatem dla klubu. Młody zawodnik U-18 ma już doświadczenie w reprezentacji Brazylii U-23 i zbiega się to z doświadczeniem Vito Roque, przyszłego zawodnika Blaugrany.

Przed objęciem stanowiska dyrektora sportowego Barcelony Deco zalecił podpisanie kontraktu z Joanem Laportą. Kiedy Gabriel miał zaledwie 17 lat, Portugalczyk dał już jasno do zrozumienia oczekiwania pomocnika.

Chociaż gracz Ma zaledwie trzy miesiące W pierwszym zespole Corinthians zdobył zaufanie trenera. Zadebiutował w meczu Copa Libertadores przeciwko Liverpoolowi de Montevideo i stamtąd już nie opuścił jedenastki.

Choć dla Barcelony wszystko wydaje się dobre, w negocjacjach pojawiają się przeszkody. Po pierwsze, nie są sami, próbując uzyskać oś obrotu; Chelsea również jest bardzo zainteresowana.

Według Sportu, medium, które dało Pomiń wszystkie informacje, niebieski Zaoferowali za Moscardo 20 milionów euro. Ta pierwsza oferta została odrzucona przez Timao, Co pozwoli jego przyszłej gwieździe odejść za jedyne 30 milionów.

To liczba, na którą Katalończycy nie mogą sobie pozwolić w swojej obecnej sytuacji finansowej. Całkowite zaufanie pokłada się w dyrektorze sportowym, który zna środowisko klejnotów i sposób działania rynku brazylijskiego.

Kolejnym plusem są przyszłe wybory na przywódcę Koryntu. Według katalońskich mediów zespół będzie musiał sprzedać część swoich numerów Aby zrównoważyć rachunki na nowy rok prezydencki.

Gabriel Moscardo z DNA Barcelony

Gabriel rozegrał w tym roku jak dotąd 27 meczów i w tym roku grał pod okiem dwóch trenerów. W karierze rozegrał 1775 minut i nie zanotował żadnych bramek ani asyst.

READ  Gol w Kordobie! Rzut wolny w rzut rożny przypisany Paco Villa? połowa czasu

Mierząc 1,85 m, dominuje w obu profilach i wyróżnia się jakością gry w defensywie oraz rozprowadzaniem piłki. Biorąc pod uwagę, że Barcelona wciąż nie ma „nowego Sergio Busquetsa”, ma jedynie Oriola Romeu, istotne jest poszukiwanie młodego następcy.

Zmieściłaby się tam nowa brazylijska perła. Ponadto odmłodzenie zespołu będzie częścią celu Deco.

Jego statystyki jako pomocnika wiele mówią o jego profilu jako zawodnika. Średnio ma 46 dotknięć piłki na mecz, a większość zagrań zaczyna od nóg. ma Wskaźnik sukcesu 84%O 27 na mecz. Przede wszystkim jego skuteczność podań na własnym boisku wynosi 91%, a na boisku przeciwnika 77%.

Najbardziej istotne jest to drugie, które pokazuje, że potrafi dobrze poruszać się na większych wysokościach ataku. Wie, jak zebrać piłkę i przesuwać ją z boku na bok, jak organizator gry.

W defensywie notuje średnio jeden przechwyt na mecz i dwa przechwyty. Odzyskuje około pięciu piłek na każde zatwierdzenieWiększość z nich gra na boisku przeciwnika, więc wiedzą, jak wysoko wywierać pressing,

Wygrywa 50% pojedynków i 73% pojedynków powietrznych. Ten rekord jest kluczowy, ponieważ Barcelona nie ma niezbędnych umiejętności, aby zrobić różnicę w wysokiej piłce.

Krótko mówiąc, Moscardo mógłby wpasować się w system Barcelony i to, co proponuje Xavi Hernandez.