22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cofland odnotował całoroczną sprzedaż w Polsce

Przyspiesza ekspansję w Belgii dzięki dużemu właścicielowi
Do tej pory Jumbo otwierało sklepy prowadzone przez firmę tylko w Belgii, ale to się wkrótce zmieni. Do końca tego roku sieć otworzy supermarket prowadzony przez niezależnego przedsiębiorcę, a 2 umowy z przedsiębiorcami zostały już podpisane na przyszły rok. A właściciel będzie śledził sklepy, mówi dyrektor finansowy Dunn Van Wein w gazecie biznesowej De Digit.
Źródło: detalildetail.eu

Cofland raportuje całoroczną sprzedaż w wysokości 11 zł w Polsce
Detalista Cofland odnotował w ubiegłym roku sprzedaż w Polsce na poziomie 11 zł (4,4 mld zł), zatrudniając dodatkowo 2600 pracowników w ciągu całego roku. Lokalne doniesienia mediów. Grupa zapłaciła w ubiegłym roku 770 mln zł podatków, otwierając nowe sklepy i remontując istniejące plantacje.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Akcjonariusze Morrisons mają głosować nad Nagrodą Fort 16 sierpnia
Reuters donosi: „Akcjonariusze brytyjskiego konsorcjum supermarketów Morrisons będą głosować nad ofertą nabycia 6,3 mld (7,8,7 mld) od konsorcjum kierowanego przez Softbank’s Fort Investment Group 16 sierpnia. Odbędzie się w tej sprawie walne zgromadzenie akcjonariuszy. dzień.”
Źródło: nasdaq.com

Finlandia: Sprzedaż detaliczna w Grupie S wzrosła dzięki wygodzie i prognozom
Grupa S zgłoszona Jego sklep spożywczy i prognozowana działalność zwiększyły sprzedaż o 17,9% w okresie od stycznia do czerwca, co wzmocniło cały segment sprzedaży detalicznej. W czerwcu sprzedaż detaliczna w tym segmencie, który obsługuje sieć ABC Group S, była o 27,1% wyższa niż rok wcześniej, co wskazuje na „powrót do normy” po epidemii. Całkowita sprzedaż detaliczna w tym biznesie wzrosła o 5,2% do 5,89 miliarda USD w ciągu półrocza, przy czym sprzedaż artykułów spożywczych wzrosła o 3,9%.
Źródło: esmmagazine.com

India Monitoring Group oskarżyła Amazon o ukrywanie faktów w umowie dotyczącej dywizji Future Group
Zaufany indyjski organ regulacyjny oskarżył Amazon.com Inc. o ukrywanie faktów i składanie fałszywych oświadczeń, gdy ubiegał się o zgodę na inwestycję w 2019 r. w segmencie Future Group, list do amerykańskiej firmy e-commerce widziany przez Reuters.
Źródło: reuters.com

READ  Polska kończy akcję ratunkową w Afganistanie

Kim jest Kenneth McGrath? Irlandczyk rzucił swoją wysoką pracę w Little
Little mianował Kennetha McGratha nowym wiceprezesem swojego międzynarodowego biznesu, a 46-letni Irlandczyk nie jest obcy branży dyskontowej. McGrath, pochodzący z Cork, ogłosi przyjęcie tej roli 1 października, kiedy właściciel Littlein Schwarz Group ogłosi i złoży raport dyrektorowi generalnemu grupy, Gertowi Krasanovsky’emu, który jest gotowy przejąć przywództwo. Zespół Schwartza prawidłowy czas.
Źródło: esmmagazine.com

Chiny: Hema (Freshipo) stworzyła nowy projekt! 400 sklepów otwartych w 80 dni
Tego gorącego lata pojawił się nowy znajomy gracz na torze społecznościowym e-commerce. Hu Yi, przewodniczący Hema Business Group, wydał wewnętrzny list i formalnie utworzył Hema Neighborhood Business Unit (Hema NP). NB oznacza sąsiedni biznes. Jako trzeci oddział Hema Business Group, jest uważany za ważny krok w wejściu do społeczności Hema e-commerce. Hu Yi Hema N.P. Miał duże oczekiwania i określił projekt jako „Hema’s People’s Livelihood Project” w wewnętrznym liście.
Źródło: inf.news

Wielka Brytania: Supermarkety walczą o uratowanie półek, gdy rozprzestrzenia się „pingemiczna” dewastacja
Supermarkety znajdują się pod „rosnącą presją”, aby w pełni przechowywać półki, a liderzy branży detalicznej ostrzegają, że rosnące zniszczenia spowodowane „pingtemiką” zmuszą tysiące pracowników do izolowania się. Wzywa się rząd do dodania pracowników supermarketów, kierowców ciężarówek i innych czołowych pracowników do listy zwolnionych z zasad samozatrudnienia, ponieważ sklepy w niektórych rejonach są dotknięte niedoborami i nie ma firm w sektorach od stacji benzynowych do poczty. .
Źródło: theguardian.com

Zheng Xiong Group otwiera czwarty sklep w Chinach
Operator supermarketu Zheng Cheong Group poinformował, że jego spółka zależna podpisała umowę najmu na otwarcie nowego sklepu w Chinach. W jednym z wniosków o przeniesienie, główna firma notowana na giełdzie poinformowała, że ​​nowy sklep, znajdujący się w Kunming w prowincji Yunnan, ma zacząć działać do końca tego roku.
Źródło: biznestimes.com.sg

READ  Drużyna NENT zwyciężyła w Pucharze Świata Kobiet dla Polski

Store.i współpracuje z firmą Toshiba Global Commerce Solutions, aby wyposażyć swoich sprzedawców w kompletną infrastrukturę eCommerce
Sklep.i, ogłoszono wzmocniony sojusz z najlepszym, pierwszym cyfrowym rozwiązaniem biznesowym dla sklepów spożywczych Globalne rozwiązania handlowe firmy Toshiba, Lider udziału w światowym rynku technologii sklepów detalicznych. Partnerstwo zapewnia klientom narzędzia do tworzenia sklepu internetowego, który jest skalowalny z pełną infrastrukturą, umożliwiając im pełną integrację i integrację witryny Store.in ze środowiskiem sprzedawcy.
Źródło: prnewswire.com

USA: Internetowy rynek spożywczy potroi się w 2020 r.
Amerykański przemysł spożywczy i napojów został mocno dotknięty przez COVID-19. W 2020 roku więcej konsumentów niż kiedykolwiek wcześniej zdecydowało się zamawiać jedzenie i napoje online, aby uniknąć sklepów spożywczych, w których mogliby zostać zarażeni wirusem COVID-19. Nowy raport zebranych faktów Grocery Future: artykuły spożywcze online, narzędzia żywnościowe i żywność dla konsumentów bezpośrednich, Rynek spożywczy online potroi się w 2020 roku.
Źródło: prnewswire.com

USA: Inflacja Ceny artykułów spożywczych wzrosną dalej do października: właściciel supermarketu-miliardera
John Catzimatis, miliarder właściciel i dyrektor generalny nowojorskiej sieci supermarketów Christistis, ostrzegł, że do października inflacja może jeszcze bardziej podnieść ceny artykułów spożywczych. „Warney i spółka”. „Oczekuje się, że do października roczna stopa inflacji wyniesie 6%” – powiedział.
Źródło: foxbusiness.com

USA: Nowy rynek zyskuje dzięki IPO
Nowy rynek kontynuuje oficjalne złożenie wniosku o pierwszą ofertę publiczną, co jest drugim debiutem spółki. Spółką dominującą jest The Fresh Market Holdings Inc. Oświadczenie o rejestracji S-1 dla IPO 16 lipca W Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Jeden za nim Projekt raportu z rejestracji IPO został złożony 12 marca, A także kilka poprawionych wniosków.
Źródło: supermarketnews.com

USA: Uber i Costco uruchamiają pilotażowe dostawy artykułów spożywczych w Teksasie
Uber Technologies, Inc. Costco przystąpił do programu pilotażowego dostaw z 25 lokalizacjami w stanie Teksas, gdzie członkowie Costco mogą dostarczać swoje artykuły spożywcze do Ubera i Uber Eats w ciągu kilku godzin, jeśli nie minut. W nadchodzących tygodniach 7 dodatkowych magazynów Costco będzie dostępnych dla użytkowników Uber za pośrednictwem aplikacji mobilnych Uber i Uber Eats. Minimalna kwota zamówienia to 35 USD, a dostawa jest bezpłatna dla posiadaczy Uber Pass i Eats Pass. To pierwszy program pilotażowy Uberina z hurtownią żywności w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: prnewswire.com

READ  Połowa Europy przeżywa dziesiątki rekordów upałów w środku zimy

USA: Groupmarket nabywa kolejny terminal ekspansji w Nowym Jorku
Groupmarket ogłosił zakończenie przejmowania Terminal Products, najbardziej renomowanej i ugruntowanej hurtowni produkcyjnej w Nowym Jorku. Terminal Products jest głównym kanałem źródłowym wysokiej jakości owoców, warzyw i ryb tropikalnych w Nowym Jorku i New Jersey, a także ma głębokie relacje z krajowymi i zagranicznymi farmami. . Produkt terminala obsługuje dużą bazę klientów, od supermarketów po restauracje i innych detalistów.
Źródło: prnewswire.com