21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sarah James Jr. będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021

Sarah James Jr. będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021

Polska jest jedną z wielkich potęg młodszej Eurowizji. Chociaż dziewiąty poziom w zeszłym roku Alija Trax W Warszawie czuł, że wszyscy są fajni, prawda jest taka, że ​​Festiwal Telewizji Polskiej traktuje festiwal bardzo poważnie i zawsze przedstawia lepsze propozycje do konkursu, z większym sukcesem niż seniorzy. Po dwóch kolejnych zwycięstwach Roxana Vegil i Vicky KapoorW 2021 roku w paryskim La Sean Musical kobieta ponownie będzie odpowiedzialna za flagowanie tego środkowoeuropejskiego kraju.

Jak zwykle, DVB zorganizował w zeszłym miesiącu swój klasyk „Sansa Na Succeeds” (Szansa na sukces), forma, która zaczęła się z wielkim sukcesem dla najmłodszych, a czasem eksportowała do zwykłego formatu Eurowizji. Trzy tygodnie po play-offach chłopcy zajęli swoje miejsce grając w karty, pozostawiając finałową trójkę kandydatów do reprezentowania Polski we Francji.

Priorytet został wybrany w 21 egzaminach. Zwycięzcą okazała się młoda Sarah Equu-James z piosenką „Someone”.. Jego tytuł został przekroczony, ponieważ został zwycięzcą zarówno w trybunale arbitrażowym, jak i telematycznej ankiecie przez SMS. Milos Sweetlick I Maricia Stachera, Pozostali dwaj finaliści konkursu.

Kim jest Sarah James?

Polska dołącza do grona innych krajów takich jak Portugalia czy Hiszpania Junior Eurowizja wybiera zwycięzcę najnowszej edycji „La Vos Kids” w Polsce na rok 2021. Trzynastoletnia Sarah została uznana za najbardziej ulubioną do wyboru od pierwszej chwili.

Z muzyką związana od szóstego roku życia, a ostatnie cztery pierwsze studia wokalne, James wygrał z mocą „La Vos Kids” zeszłej wiosny, wykonując piosenkę „My Home Town” w finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Przewidywanie tego, co wydarzy się za kilka miesięcy.

Osni dorastał w klatce piersiowej rodziny muzyków w Lubuskach, W wieku sześciu lat Sarah grała już na pianinie, Teraz masz świetną okazję dla europejskiej opinii publicznej o tobie dzięki Junior Eurovision Midembo Możesz wycisnąć swoją zdolność głosu.

READ  Inflacja zmusza obywateli Czech do przekraczania granicy w celu dokonywania zakupów w Polsce

Czy przywróci Polskę na tor do zwycięstwa? Niewątpliwie prezentują motyw biznesowy, który jest atrakcyjny i perfekcyjnie dopracowany w głosie artysty, który pokazuje stoły od najmłodszych lat. Jeden z najlepszych polskich juniorów i kolejny rok, nigdy nie przegapili ambicji.