9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co wydarzy się 4 października?  Początek 3 dni ciemności w tym dniu

Co wydarzy się 4 października? Początek 3 dni ciemności w tym dniu

Niektórzy donoszą, że następny 4 października 14:30tam będzie Awaria Internetu. Zaniepokoiło to ludzi, którzy myśleli, że to początek 3 dni ciemności.

Pamiętajmy o tym zanim ogłosimy Awaria Internetu 4 października ogłoszono, że w 2023 roku nastąpią biblijne Trzy Dni Ciemności.

Dlatego wielu uważa, że ​​jest to pierwszy tego znak Stało się PrzerażającyCo oznaczałoby początek końca świata, jaki znamy.

Powyższe byłoby jednak dalekie od rzeczywistości i byłoby zwykłym zbiegiem okoliczności.

koniec świata

Przerwa w dostawie prądu 4 października nie jest początkiem 3 dni ciemności

Władze, a nawet naukowcy BibliaWiadomo było, że nastąpiła przerwa w dostawie prądu 4 października To nie ma nic wspólnego 3 dni ciemności.

To, co wydarzy się 4 października, będzie sprawdzianem dla… Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA) ze Stanów Zjednoczonych.

Test ten ma na celu sprawdzenie, czy wszystkie systemy działają prawidłowo w przypadku rzeczywistej sytuacji awaryjnej; Jak klęska żywiołowa.

Sama FEMA wskazała, że ​​obywatele nie mają się czym martwić, a także stwierdziła, że ​​żadne wrażliwe informacje nie zostaną nikomu skradzione.

Najczęściej czytana niespodzianka

Testy te przeprowadzane są co 3 lata w ramach standardowego przeglądu zleconego przez rząd USA Zjednoczone państwo.

Wyjaśniono również, że awaria Internetu będzie miała miejsce wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i nie będzie miała wpływu na żaden inny kraj na świecie.

[object Object]

Kabel internetowy (Odprysk)

Jakie są trzy dni ciemności, które rzekomo rozpoczęły się 4 października?

według Biblia, 3 dni ciemności Który ma się rozpocząć 4 październikajest częścią wersetów związanych z końcem świata Nowego Testamentu.

Podczas tych trzech dni ciemności światło słoneczne przestanie docierać do Ziemi, pogrążając planetę w trwałej ciemności na 72 godziny.

Stało się to po pojawieniu się piątego anioła. Od tego momentu świat będzie pokryty łzami i lamentem z powodu cierpień niewiernych.

READ  W Brazylii szczeniak kradnie torbę kurierowi; Obejrzyj wideo - Uno TV

Będzie to jednak także moment zbawienia, gdyż poprzedzi Drugie Przyjście ChrystusJak również wniebowstąpienie wierzących do królestwa niebieskiego.

Proroctwa wskazują, że w wyniku zaćmienia słońca nastaną 3 dni ciemności; Plotka, która nawiązuje do jej początku 4 października, sugeruje, że awaria Internetu była spowodowana zjawiskiem kosmicznym.

Jednak NASA wskazała już, że to jedyne zaćmienie Stanie się to 14 października i nie będzie idealnie; Będzie to miało wpływ tylko na ograniczony obszar Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej.

Rycerze Apokalipsy

Rycerze Apokalipsy (prywatny)

Na podstawie informacji z NASA i FEMA.