16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co wydarzy się 4 października?  Początek 3 dni ciemności w tym dniu

Co wydarzy się 4 października? Początek 3 dni ciemności w tym dniu

Niektórzy donoszą, że następny 4 października 14:30tam będzie Awaria Internetu. Zaniepokoiło to ludzi, którzy myśleli, że to początek 3 dni ciemności.

Pamiętajmy o tym zanim ogłosimy Awaria Internetu 4 października ogłoszono, że w 2023 roku nastąpią biblijne Trzy Dni Ciemności.

Dlatego wielu uważa, że ​​jest to pierwszy tego znak Stało się PrzerażającyCo oznaczałoby początek końca świata, jaki znamy.

Powyższe byłoby jednak dalekie od rzeczywistości i byłoby zwykłym zbiegiem okoliczności.

koniec świata

Przerwa w dostawie prądu 4 października nie jest początkiem 3 dni ciemności

Władze, a nawet naukowcy BibliaWiadomo było, że nastąpiła przerwa w dostawie prądu 4 października To nie ma nic wspólnego 3 dni ciemności.

To, co wydarzy się 4 października, będzie sprawdzianem dla… Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA) ze Stanów Zjednoczonych.

Test ten ma na celu sprawdzenie, czy wszystkie systemy działają prawidłowo w przypadku rzeczywistej sytuacji awaryjnej; Jak klęska żywiołowa.

Sama FEMA wskazała, że ​​obywatele nie mają się czym martwić, a także stwierdziła, że ​​żadne wrażliwe informacje nie zostaną nikomu skradzione.

Najczęściej czytana niespodzianka

Testy te przeprowadzane są co 3 lata w ramach standardowego przeglądu zleconego przez rząd USA Zjednoczone państwo.

Wyjaśniono również, że awaria Internetu będzie miała miejsce wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i nie będzie miała wpływu na żaden inny kraj na świecie.

[object Object]

Kabel internetowy (Odprysk)

Jakie są trzy dni ciemności, które rzekomo rozpoczęły się 4 października?

według Biblia, 3 dni ciemności Który ma się rozpocząć 4 październikajest częścią wersetów związanych z końcem świata Nowego Testamentu.

Podczas tych trzech dni ciemności światło słoneczne przestanie docierać do Ziemi, pogrążając planetę w trwałej ciemności na 72 godziny.

Stało się to po pojawieniu się piątego anioła. Od tego momentu świat będzie pokryty łzami i lamentem z powodu cierpień niewiernych.

READ  Jaki piękny złodziej! Taksówkarz upomina kobietę za niepłacenie za przejazdy

Będzie to jednak także moment zbawienia, gdyż poprzedzi Drugie Przyjście ChrystusJak również wniebowstąpienie wierzących do królestwa niebieskiego.

Proroctwa wskazują, że w wyniku zaćmienia słońca nastaną 3 dni ciemności; Plotka, która nawiązuje do jej początku 4 października, sugeruje, że awaria Internetu była spowodowana zjawiskiem kosmicznym.

Jednak NASA wskazała już, że to jedyne zaćmienie Stanie się to 14 października i nie będzie idealnie; Będzie to miało wpływ tylko na ograniczony obszar Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej.

Rycerze Apokalipsy

Rycerze Apokalipsy (prywatny)

Na podstawie informacji z NASA i FEMA.